Turkcell 3G Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Turkcell 3G nasıl yapılırBu yazımızda sizlere Turkcell 3G ile ilgili bilgilerden söz ederek, Turkcell 3G nasıl yapılır, ve Turkcell 3G nasıl açılır şeklindeki soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Turkcell 3G hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden Turkcell 3G nasıl yapılır, ve Turkcell 3G nasıl açılır sorularının yanıtlarını birlikte gözden geçirmeye başlayalım…

Turkcell 3G nasıl yapılır? Turkcell 3G nasıl açılır? Turkcell 3G kullanımını gerçekleştirmek için her şeyin öncesinde 3G destekleyen bir akıllı telefonunuzun bulunması gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir. Bunun için bir adet de ön kameraya gereksinim duyarsınız. Ancak hemen şunu belirtelim; Evet, görüntülü konuşma yapmak, bir 3G özelliğidir. Ancak 3G demek, sadece görüntülü konuşmak anlamına gelmemektedir. Telefonunuzdan internet kullanımı genel olarak 3G kapsamında yer almaktadır.
Turkcell 3G kullanabilmek için, telefonunuzun şebeke ayarlarını 3G’ye ayarlamanız gerekecektir. Sonrasında 3G kullanımını ücretsiz olarak gerçekleştirmeye başlamış olursunuz. Bunun görülebilmesinin yolu, telefon ekranınızda, HSDPA, 3G+; ya da 3G işaretlerinden birinin varlığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu simgelerden herhangi birisi, sizin o anda 3G kapsama alanında olduğunuzu göstermektedir.
Bulunduğunuz merkezde, 3G kapsama alanı bulunup bulunmadığını öğrenmek için, Turkcell İletişim Merkezleri, ya da Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekmektedir. 3G kullanımından vazgeçmek için, 3G nasıl iptal edilir diyenlerin, 2G yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.