Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen Blackberry Z10 Kampanyası

Bu yazımızda sizler için Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyası hakkındaki bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyası ile ilgili bilgileri edinmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz:

Turkcell akıllı telefon kampanyaları içerisinde yer alan Blackberry Z10 kampanyası için 24 aylık taahhüt imzalamak gerekmektedir. Buna bağlı olarak Blackberry Z10 kampanyasına dahil olabilir, ve Blackberry Z10 sahibi olabilirsiniz. Blackberry Z10 fiyatı, kullanmakta olduğunuz Turkcell tarifesi, ve, istemiş olduğunuz ek diğer özelliklere göre değişiklik göstermekle birlikte, genel olarak Blackberry Z10 fiyatı için aylık ödemeniz gereken tutar 69 TL’den başlamaktadır. 83 TL’ye kadar da artış gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 için Blackberry Z10 özelliklerinden de kısaca söz edecek olursak, Blackberry Z10 özellikleri arasında ilk olarak 135.4 gram ağırlığı ile, 9 milimetre olan inceliğini belirtmemiz gerekir. Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin 312 saat olduğu belirtilirken, Blackberry Z10 için verilen renkli ekran desteğinin 24Bit olduğu belirtilmektedir. Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan dahili kameranın çözünürlüğü 8 MegaPiksel olarak belirtiliyor. Bluetooth, ve USB kablosu desteği veren Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Blackberry 10’dur…
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, gerekli işlemlerini 31 Mayıs 2013 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.