Turkcell Bedava İnternet Paketi Ve Turkcell Bedava İnternet Kampanyalarını Tanıyın

Bu yazımızda sizler için, Turkcell bedava internet kampanyaları arasında yer alan, 31 Ekim 2012 tarihine kadar geçerli Turkcell bedava internet paketinden söz etmeye çalışacağız. Turkcell bedava internet 2012 fırsatından yararlanarak 250 MB Turkcell bedava internet paketi kazanmak için, daha önce gerçekleştirilen Turkcell internet pğaketi kullanımları ile ilgili bazı bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Turkcell bedava internet kampanyalarına katılmak için sahip olmanız gereken bilgilere hemen bakalım:

Turkcell bedava internet 2012’den yararlanmak istiyorsanız, son üç ay içerisinde, hiç bir Turkcell intenret paketinden yararlanmamış olmanız gerekmektedir. Bunun yanında, 30 Ağustos 2012 tarihi öncesindeki son üç at içerisinde kullanmış olduğunuz Turkcell internet paketi uygulamalarının da, 3 MB’ı aşmaması gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Bu koşulları sağlamanız halinde, Turkcell bedava internet yapma hakkına sahip olur, ve Turkcell bedava internet paketinden otuz gün boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. 250 MB Turkcell bedava internet 2012 sizlere sunulacak iken, bunun yanında, 250 MB aşmanız durumunda ise paket aşım ücreti alınmadan, otuz günü tamamlamak için internet hızınız yavaşlatılarak, siz internet kullanımına devam edebileceksiniz.
Turkcell bedava internet kampanyalarına katılamayanların ise üzülmelerine gerek yok, daha önce Turkcell internet paketi kullanımı gerçekleştirmiş olanlar, otuz gün için 5 TL karşılığında, Turkcell internet paketi alabilir, ve 250 MB Turkcell internet paketini rahat rahat kullanabilirler; fakat bu durumda, paket aşımı ücretlendirilmektedir.
Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında, Turkcell bedava internet paketini nasıl alabilirim diyenlerin, ücretsiz olarak kısa mesaj yazıp 2222’ye SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Yazılması gereken mesaj, Turkcell bedava internet yapma amaçlı: INTERNET HEDİYE şeklinde oluşturulmalıdır. Eğer bunu yapamıyorsanız, Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak, ya da Turkcell bayilerine giderek de, Turkcell bedava internet yapma olanağından faydalanabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2012 için size bir onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajının sonrasında Turkcell bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.