Turkcell Cihaz Kampanyaları İle Gelen Huawei Ascend Y100

Bu yazımızda, sizlere, turkcell cihaz kampanyaları ile sunulan Huawei Ascend Y100 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Huawei Ascend Y100 özellikleri ile ilgili aradığınız detaylı tüm bilgilere yazımız içerisinde ulaşabileceğinizi belirtiyor, ve Huawei Ascend Y100 bilgilerine öncelikle Huawei Ascend Y100 özellikleri ile başlamak istiyoruz…

Huawei Ascend Y100 özellikleri arasında ilk olarak 100 gram ağırlığından söz etmemiz gerekmektedir. Bunun yanında, Huawei Ascend Y100 özelliklerinden bir diğeri de, Huawei Ascend Y100’ün 10.9 milimetre olan inceliğidir. TFT destekli ekranı bulunan Huawei Ascend Y100 özelliklerinden bir diğeri ise Huawei Ascend Y100 için belirlenmiş konuşma süresidir; ve beş saattir. Huawei Ascend Y100 özellikleri arasında, 256K renk desteğinin bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız elbette.
Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte sizlere sunulan Huawei Ascend Y100’ün dahili kamerasının çözünürlüğü 3.2 MegaPikseldir. Bluetooth, ve USB bağlantı desteği bulunan Huawei Ascend Y100 özellikleri arasında, Android 2.3 işletim sistemi yüklü olarak Huawei Ascend Y100’ün elinize ulaşacağını da belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell cihaz kampanyalarına katılarak Huawei Ascend Y100 sahibi olan kişilerin, Huawei Ascend Y100 fiyatını, sahip olmuş oldukları Turkcell tarifesine göre, aylık 16 TL’ye kadar olarak belirlenen bir rakam ile ödeyeceklerini bilmeleri gerekmektedir. Peşin alımlarda Huawei Ascend Y100 fiyatı 339 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Turkcell cihaz kampanyaları içerisinde bulunan Huawei Ascend Y100 sahibi olunduğunda, ilk ay, Turkcell tarafından hediye edilen 50 MP3, GollerCepte; ve Turkcell TV avantajlarından yararlanılmasının mümkün olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell cihaz kampanyalarına dahil olan kişilerin, Turkcell’e 24 ay taahhüt vermeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.