Turkcell Cihaz Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy Y Bilgileri

Bu yazımızda sizlere, Turkcell cihaz kampanyaları ile elinize ulaşabilecek olan bir cihazdan Samsung Galaxy Y’den söz etmek istiyoruz. Samsung Galaxy Y; ve Samsung Galaxy Y özellikleri hakkında bilgi sahibi olarak Turkcell cihaz kampanyaları arasında seçim yapmanızda daha çok fayda bulunduğunu düşünüyoruz. Dilerseniz Samsung Galaxy Y özellikleri hakkında bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Samsung Galaxy Y özellikleri arasında ilk olarak cihazın ağırlığının 97.5 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 12.2 milimetrelik birim ise, Samsung Galaxy Y’nin inceliğini ifade etmektedir. 850 saatlik bekleme süresi bulunan Samsung Galaxy Y, 256K renkli ekran desteğini de sizlere sunmaktadır. Samsung Galaxy Y özellikleri arasındaki bir diğer şeyse dahili ekran desteğidir, ve Samsung Galaxy Y 2 MegaPiksel çözünürlüğünde bir dahili ekran ile birlikte gelmektedir.
Turkcell cihaz kampanyaları ile gelen Samsung Galaxy Y, USB bağlantı desteği, ve Bluetooth desteğini de siz değerli kullanıcıları için sunmaktadır. E-posta alımlarına olanak tanıyan Samsung Galaxy Y, Android 2.3 işletim sistemi ile birlikte gelmektedir. NFC desteği, Samsung Galaxy Y içerisinde bulunmamaktadır.
Turkcell cihaz kampanyaları dahilinde, 24 aylık taahhüt ile, tarifenize ek belirlenen ücret dahilinde sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy Y’yi aldığınızda, bir ay boyunca, Turkcell Müzik’ten 50 MP3; ve Gollet Cepte aboneliği ile, Turkcell TV hediyelerini dilediğinizce değerlendirebileceksiniz.
Samsung Galaxy Y fiyatı normalde 379 TL iken, Turkcell Gold Plus tarifesi üyeleri ücretsiz, Gold Paket tarifesi üyeleri, tarifelerine ek 3 TL aylık ücret ile, Full Paket üyeleri tarifelerine ek aylık 6 TL ücretle, Hepsi tarifelerinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 8 TL ücretle, Star tarifesinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 15 TL taksitle, Süper tarifesinde bulunanlar, tarifelerine ek aylık 15 TL ücretle, Kamu tarifelerinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 15 TL ücretle, Ekonomik tarifesinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 16 TL ücretle, Çiftçi tarifelerinde olanlar tarifelerine ek aylık 12 TL ücretle, Ben yaptım 700 paketinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 18 TL ücretle, Ben yaptım 700 özel iller tarifesinde bulunanlar ise tarifelerine ek aylık 14 TL ücretle, Samsung Galaxy Y fiyatını tamamlamış olup, Samsung Galaxy Y sahibi olabilecekler.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.