Turkcell Cihaz Kampanyaları İle LG Optimus L3

Bu yazımızda sizlere, Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte gelen LG Optimus L3 hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 2012 yılının en iyi cep telefonları listesinde de yer alan LG Optimus L3’e, Turkcell cihaz kampanyaları ile sahip olmak isteyen değerli Turkcell kullanıcıları için, öncelikli olarak LG Optimus L3 özellikleri; ve LG Optimus L3 incelemesinden kısaca söz edelim, daha sonra ise, Turkcell cihaz kampanyaları ile gelen LG Optimus L3 hakkındaki LG Optimus L3 fiyat bilgisini sizlere aktaralım:

LG Optimus L3 incelemesinde, LG Optimus L3 özelliklerine bakarken, ilk olarak LG Optimus L3 ağırlığından söz etmemiz gerekir; 110 gram gibi güzel bir hafiflik ile, LG Optimus L3 sizlere Turkcell cihaz kampanyaları ile ulaştırılmaktadır. LG Optimus L3 için belirlenen incelik ise 11.85 milimetre olarak belirlenmiş bulunmaktadır. LG Optimus L3 özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin ise 600 saat gibi uzun bir zaman dilimini kapsadığını belirtmeliyiz.
LG Optimus L3 incelemesi ile LG Optimus L3 özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde, 626K renkli ekran, ve TFT ekran tipi gibi LG Optimus L3 özelliklerinden de söz etmemiz gerekmektedir. LG Optimus L3 özelliklerinden bir diğeri de, LG Optimus L3 incelemesinde, dahili kamera çözünürlüğünün 3.15 MegaPiksel olduğu yönündeki ulaşılan bilgidir.
LG Optimus L3 özellikleri hakkında sizleri bilgi sahibi yapmaya devam ederken, Bluetooth, ve USB bağlantı desteğinin bulunduğunu belirtmemiz gereken LG Optimus L3, E-posta alabilmenizi de olanaklı hale getirmektedir. LG Optimus L3 özellikleri arasında sayılan işletim sisteminin ise Android 2.3 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. LG Optimus L3 incelemesinde, NFC desteğinin bulunmadığı görülmektedir.
Turkcell cihaz kampanyaları ile sahip olunacak olan LG Optimus L3 için belirlenen aylık LG Optimus L3 fiyatına birlikte bakalım:
Turkcell Gold Plus Paket kullanıcıları için LG Optimus L3 ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Turkcell Gold Paket kullanıcıları, tarifelerine ek aylık 4 TL ödeme ile LG Optimus L3 sahibi olabilirler.
Turkcell Full Paket kullanıcılarının LG Optimus L3 için ödemeleri gereken aylık tutar 7 TL’dir.
Hepsi tarifesinde bulunan Turkcell kullanıcıları için LG Optimus L3 fiyatı aylık 9 TL’dir.
Hepsi 600 kullanıcıları için de LG Optimus L3 fiyatı aylık 9 TL’dir.
Star kullanıcılarının LG Optimus L3 için aylık 16 TL ödemeleri gerekmektedir.
Süper kullanıcılarının da aylık 16 TL ödeyerek LG Optimus L3 sahibi olmaları mümkündür.
Turkcell Kamu tarifelerini kullananların LG Optimus L3 için aylık 15 TL ödemeleri gerekmektedir.
Hepsi 300 kullanıcıları için aylık LG Optimus L3 fiyatı 9 TL’dir.
Ekonomik kullanıcıların, aylık 17 TL ödemeleri şartı ile LG Optimus L3 sahibi olabilecekleri belirtilmektedir.
Çiftçi kullanıcılarının LG Optimus L3 fiyatı için aylık 13 TL ödemeleri gerekmektedir.
Kamu Eko kullanıcılarının LG Optimus L3 için aylık ek 16 TL ödemeleri gerekmektedir.
Ben Yaptım 700 kullanıcıları ise LG Optimus L3 sahibi olmak için aylık 18 TL ödemelidirler.
LG Optimus L3 sahibi olmak için, Turkcell ile 24 ay kontrat imzalamanız gerekmektedir. Bunun yanında, LG Optimus L3 alanlara, bir ay boyunca, Turkcell Müzik’ten 50 müzik, Turkcell Mobil TV, ve GollerCepte hediyesi sunulmaktadır. LG Optimus L3’ün 3.2 inç ekranında keyifle kullanım gerçekleştirebilmeniz dileği ile…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.