Turkcell HTC One Kampanyası Kapsamında HTC One Fiyatı

HTC OneBu yazımızda sizlere Turkcell akıllı telefon kampanyaları içerisinde yer alan HTC One kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. HTC One kampanyası kapsamında HTC One özellikleri, ve HTC One fiyatı ile ilgili detaylı bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Turkcell akıllı telefon kampanyaları dahilinde gelen HTC One kampanyası için uygun görülen HTC One fiyatı, tarifenize ek olarak aylık 75 TL ile, aylık 89 TL arasında değişiklik gösteren taksitlerle sizlere sunulmaktadır. HTC One kampanyası kapsamında HTC One fiyatını 24 ay boyunca ödeyeceğinizi de belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları kapsamında gerçekleştirilen HTC One kampanyası için HTC One özelliklerine de kısaca bakmak istediğimizde karşımıza HTC One özellikleri ile ilgili ilk olarak 143 gram ağırlığı, ve 9.3 milimetre inceliği çıkmaktadır. HTC One özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin 446 saat olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. 16M renkli ekran desteği sunan HTC One özellikleri arasında Süper LCD kapasitif dokunmatik ekranından söz etmeyi de unutmamamız gerekmektedir. 4 microm2 ultrapiksel kameranın da HTC One özellikleri arasında yer alan ana kameranın detayları olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Kızılötesi, bluetooth, USB, EDGE… gibi özellikleri bulunan HTC One özellikleri dahilinde, işletim sisteminin Android 4.1.2 olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.