Turkcell Kampanyaları Arasında Yer Alan Kat Kat Kampanyası

Cep telefonu operatörleri arasında, rekabet sürekli artarak devam ediyor; ancak bu rekabet, yine cep telefonu operatörlerinin yapmış oldukları reklamlar ile halka duyuruluyor. Cep telefonu operatörleri arasında, en çok reklamı yapan ise, Hiç kuşkusuz Turkcell’dir. Turkcell kampanyalarından, pek çok televizyon programında bahsedilmesi amacıyla, promosyonlar gerçekleştirmektedir. Turkcell kampanyaları zaman zaman cihaz kampanyaları olabilirken; zaman zaman da konuşma ve mesajlaşmaya yönelik kampanyalardan oluşmaktadır.

Bilindiği gibi, cep telefonu operatörlerinin hemen hemen hepsinde, ”size özel” başlıklı mesajlar, cep telefonu kullanıcılarına gönderilmektedir. Ancak Turkcell kampanyaları arasında yer alan kat kat kampanyası, Turkcell kullanıcılarının kendi özel mesajlarını kendilerinin istemeleri gereken bir Turkcell kampanyasıdır. KAT KAT yazıp, 2222’ye kısa mesaj gönderdiğinizde, size özel bir turkcell kampanyaları mesajı gelecek; ve bu mesajın ardından, kampanyaya katıldığınız zaman, haftada bir gün, tüm Turkcellilerle bedava konuşma şansını yakalayacak; hem de kat kat dakikalar ile, 1 ay doya doya konuşma şansı yakalayacaksınız.
Turkcell kampanyaları arasında yer alan Kat kat’ın son katılma tarihi 31 Mart 2011 Perşembe günüdür.
Kampanyaya, Genç tarife harici, tüm Turkcell faturasız hat sahipleri katılabilmektedir.
Turkcell kampanyaları arasında yer alan kat kat kampanyasına katılmak için KAT KAT yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderin. Göndereceğiniz bu kısa mesaj tamamen ücretsizdir. Kısa mesajınızı gönderdikten sonra, size kat kat kampanyası dahilinde bir kısa mesaj ile, teklif gönderilecektir. Gönderilecek olan bu teklifi EVET olarak cevaplarsanız, kampanyaya katılmış olacaksınız.
Turkcell kampanyaları arasında yer alan kat kat kampanyasına katıldığınızda, size belirtilen bakiye miktarınız hattınızdan düşürülecek; ve bu bakiyeye karşılık gelecek olan dakikalarınız hattınıza yüklenecektir. Kat kat kampanyası ile sabah 08:00 – akşam 20:00 saatleri arasında, tüm Turkcell’lilerle, bedava görüşeceğiniz gün de, kısa mesaj ile size bildirilecektir.
Turkcell kampanyaları arasında yer alan kat kat kampanyası ile kazanmış olduğunuz Turkcell içi bedava konuşma hakkınızdan; ve, bakiyenizden düşürülerek dakika olarak verilen konuşma sürelerinizden, görüntülü konuşmalarınız için de faydalanabilmeniz mümkün olduğu gibi; yurtdışındaki Turkcell aboneleri ile de aynı şekilde, kampanya dahilinde görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında, ay sonunda kullanmadığınız dakikalarınızın, bir sonraki aya devredilmediğini de belirtmek isteriz.
Turkcell kampanyaları arasında yer alan kat kat kampanyası ile, tüm sevdiklerinizle, doya doya; ve en güzel haberleri paylaşacak konuşmalar gerçekleştirmenizi temenni ederiz. İyi sohbetler.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu İlk 10 Sıralaması başlıklı makalemizde cep telefonları, cep telefonu ve en iyi cep telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.