Turkcell LG G2 Kampanyası Kapsamında Dene Ve At

dene ve atSiz de bir LG G2 kullanıcısı olmak istiyor olabilirsiniz. Ancak, piyasada o kadar çok, iyi özellikte akıllı telefon var ki, hangisini almak istediğinize bir türlü karar veremiyorsunuzdur. Bu gayet normal. Bütün akıllı telefonlar birbirine benziyor; ve LG G2 alıp almamakta, pek çok kişi gibi siz de doğal olarak kararsız kalıyorsunuz. Ancak, Turkcell LG G2 kampanyası ile, artık bu kararsızlığınızdan kurtulabilirsiniz. Çünkü, Turkcell LG G2 kampanyası öncesinde, bir Dene Ve At olanağı sizlere sunuluyor. Peki siz, Dene Ve At hakkından hangi şartlarda yararlanabiliyorsunuz?

Turkcell LG G2 kampanyası kapsamında sunulan Dene Ve At imkanı, Antalya, Ankara, ve İstanbul’daki, anlaşmalı Turkcell mağazalarında sizlere sunuluyor. Siz buradan, LG G2’yi alıyor, ve bir hafta deneme hakkına sahip oluyorsunuz. Sonrasında, yeniden, LG G2’yi aldığınız anlaşmalı Turkcell mağazasına gidiyor, ve, eğer LG G2’den memnun kalmadı iseniz cihazı iade ediyorsunuz, yok memnun kaldı iseniz de, kullanmaya devam edebiliyor, ve LG G2’yi satın alıyorsunuz. Eminiz Turkcell LG G2 kampanyası kapsamında sunulan Dene Ve At imkanı, şimdi çok hoşunuza gitmiştir. O halde, sizlere, Dene Ve At olanağını sunan, anlaşmalı Turkcell mağazalarını gözden geçirmeye başlayalım:
Next Level Turkcell Flagship – Ankara – Çankaya
Markantalya Turkcell Flagship – Antalya – Muratpaşa
Bağdat Caddesi Turkcell Flagship – İstanbul – Bağdat Caddesi
Capitol Turkcell Flagship – İstanbul – Capitol Alışveriş Merkezi
Kanyon Turkcell Flagship – İstanbul – Kanyon Alışveriş Merkezi
Pera Turkcell Flagship – İstanbul – Beyoğlu

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.