Turkcell MaxiPLUS5’i Tanıyarak Turkcell MaxiPLUS5 Kampanyası Hakkında Bilgi Edinelim

Bu yazımızda sizlere Turkcell MaxiPLUS5 hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Turkcell MaxiPLUS5 kampanyası, ve Turkcell MaxiPLUS5 özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Turkcell MaxiPLUS5, Turkcell kullanıcıları için, Turkcell MaxiPLUS5 kampanyası ile birlikte, ayda 5 TL’ye sahip olunabilirlik sunuyor; ve Turkcell MaxiPLUS5 özelliklerine baktığımızda, 24 ay ödenmesi gereken her ay 5 TL’lik tutar oldukça uygun görünüyor.

Turkcell MaxiPLUS5 kampanyasına katılmak için Turkcell Gold Plus tarifesinin aylık 119 TL’lik ödemesine ek, ayda sadece 5 TL ödemeniz gerekiyor. Turkcell Gold tarife üyesi iseniz, aylık ödemeniz gereken 95 TL üzerine ödeyeceğiniz ek 9 TL ile, Turkcell MaxiPLUS5 kampanyasına dahil olabiliyorsunuz. Turkcell Full Paket dahilinde aylık 69 TL ödeyenlerin, Turkcell MaxiPLUS5 kampanyasına dahil olabilmeleri için ödemeleri gereken aylık ek tutar 17 TL… Turkcell Kamu 1000 paketinde bulunanların da Turkcell MaxiPLUS5 kampanyasına dahil olmak için ödemeleri gereken ek ücret 17 TL. Turkcell Süper paketin de aylık ödemesi 45 TL. Eğer Turkcell MaxiPLUS5 kampanyasına katılmak istiyorsanız, 45 TL’ye ek ödemeniz gereken 19 TL aylık ücret ile Turkcell MaxiPLUS5 sahibi olabiliyorsunuz. Turkcell MaxiPLUS5 sahibi olmak isteyen Turkcell Star Paket üyelerinin ise ödemeleri gereken aylık ek tutar 19 TL. Turkcell MaxiPLUS5 kampanyasına dahil olmak için aylık ek ödemenin 19TL olduğu diğer Turkcell tarifeleri ise şu şekilde: Turkcell Hepsi 300 tarifesi aylık ödemesi 39 TL, Turkcell Hepsi 600 tarifesi için aylık ödenmesi gereken tutar 55 TL, Turkcell Çiftçi tarifesi aylık ödemesi 35 TL… Turkcell MaxiPLUS5 kampanyasına katılmak için, Turkcell Ben Yaptım 750 tarifesinde olanların aylık ödedikleri 25 TL’ye ek aylık 26 TL ek ödeme yapmaları gerekiyor…
Turkcell MaxiPLUS5 kampanyasına dahil olmak için, bu tarifelerden herhangi birinde olanların, Turkcell’e 24 ay taahhüt vermeleri yeterli oluyor. Fakat, eğer, belirtilen tarifelerden birinde olmanıza karşın, 12 aydan daha kısa süredir Turkcell abonesi iseniz, ödenen ek miktarın değişiklik gösterdiğini de belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell MaxiPLUS5 kampanyası ile sahip olunacak olan Turkcell MaxiPLUS5 için, Turkcell MaxiPLUS5 özelliklerine bakmak istersek, öncelikle Turkcell MaxiPLUS5 ağırlığının 128 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell MaxiPLUS5 inceliği ise 11.5 milimetredir. 200 saat bekleme özelliğine sahip olan Turkcell MaxiPLUS5, 256K enkli ekran desteğine de sahiptir. TFT ekranı bulunan Turkcell MaxiPLUS5 özellikleri arasında 5 MegaPiksel çözünürlüğünde dahili kamerasından da söz etmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Turkcell MaxiPLUS5’i Tanıyarak Turkcell MaxiPLUS5 Kampanyası Hakkında Bilgi Edinelim” için 7 yorum

  1. ben bu tele fonu cok ıstıyom ama bana alan yok ne yapa bılırım bıraz kampanya yapsanız bırıktırdıgım parayla alcam bu tlv cok guzel herkeze tavsıye edıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.