Turkcell Samsung Galaxy S4 Kampanyası Kapsamında Turkcell Samsung Galaxy S4 Fiyatı

Turkcell Samsung Galaxy S4 kampanyasıBu yazımızda sizlere Turkcell Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell Samsung Galaxy S4 fiyatı ile ilgili detaylı bilgilere de ulaşabileceğiniz yazımız içerisinde, Samsung Galaxy S4 özelliklerine de kısaca göz atabileceksiniz:

Turkcell Samsung Galaxy S4 kampanyasında belirlenmiş olan Turkcell Samsung Galaxy S4 fiyatı, kullanılan Turkcell tarifesine göre değişiklik göstermekle birlikte, Turkcell Samsung Galaxy S4 fiyatının 24 ay taahhütlü olarak ödeneceğini de belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Aylık 79 TL’den başlayan Turkcell Samsung Galaxy S4 fiyatının, aylık 95 TL’ye kadar çıkabildiğini de belirterek yeniden hatırlatalım ki Samsung Galaxy S4 fiyatı, kullanmakta olduğunuz tarifeye göre değişiklik göstermektedir.
Turkcell Samsung Galaxy S4 kampanyası ile sahip olacağınız Samsung Galaxy S4 özelliklerine kısaca bakmak istersek, Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında, 16.7 M renkli ekran desteği, ve dokunmatik ekranı bulunan Samsung Galaxy S4’ün dahili kamerasının 13 MegaPiksel olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. USB bağlantı desteği, ve Bluetooth özelliği de bulunan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında Android 4.2.2 işletim sisteminin yer aldığını belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.