Turkcell SlimVINN Ve Turkcell İnternet Paketleri

Bu yazımızda sizler için, Turkcell 3G VINN ailesine dahil olmuş olan Turkcell SlimVINN hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Turkcell 3G VINN ailesinin yeni üyesi Turkcell SlimVINN hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra ise, sizleri, Turkcell internet paketleri ile tanıştırarak, Turkcell SlimVINN’ı nasıl, ve hangi şartlarda kullanabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getireceğiz.

Turkcell 3G VINN ailesinin yeni üyesi Turkcell SlimVINN, ince bilgisayarlar için özel olarak tasarlanmış olup, boyutlarının çok ince olduğunu, ve bununla birlikte sizlere, iki farklı renk seçeneği ile birlikte sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Peki Turkcell SlimVINN inceliği hakkında bir merak içerisinde misiniz? Sadece sekiz milimetrelik bir Turkcell SlimVINN’dan söz ettiğimizi belirtsek, bu bilgi sizin için yeterli olur mu?
Turkcell internet paketleri ile birlikte sahip olabileceğiniz, Turkcell 3G VINN ailesinin yeni elemanı Turkcell SlimVINN için, 29.90 TL ön ödeme gerçekleştirmeniz gerekmekle birlikte, Turkcell SlimVINN ile sahip olacağınız Turkcell internet paketlerinin bir diğer özelliği ise, limitinde durma özelliğidir. Limitinde durma özelliğinden yararlanan Turkcell SlimVINN kullanıcıları, Turkcell internet paketlerinin kotasını aşması durumunda ek bir ücret ödemek durumunda kalmazlar. Bunun yanında, Turkcell SlimVINN ile, limitinde durma özelliğinden faydalanmak için yapmanız gerekenin, Turkcell internet paketlerine ek bir 3 TL ödemede bulunmak olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell 3G VINN ailesinin yeni ferdi Turkcell SlimVINN ile, Turkcell internet paketleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için, hemen bu bilgiyi de paylaşalım: Turkcell internet paketleri arasında yer alan 4 GB Turkcell 3G VINN kullanımı, aylık 32.90 TL, 8 GB Turkcell 3G VINN kullanımı için aylık ödenmesi gereken tutar: 52.90 TL… 15 GB Turkcell 3G VINN için aylık ödenmesi gereken tutar: 82.90 TL’dir.
Turkcell internet paketlerinden yararlanmak istediğiniz için, yeni bir Turkcell hat almanız halinde, 37 TL tutarında bir tesis hat ücreti, ve 14.55 TL TGM ruhsat vergisi ödemelerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu miktarlar 12 eşit taksite bölünerek aylık faturanızda, Turkcell internet paketlerine ek ücretler olarak yansıtılmaktadır. Belirtilen tutarlar faturanızda, aylık 5.50 TL olarak geçecektir. Turkcell internet paketlerine ek, aylık 3 TL ile, limitinde durma özelliğinden yararlanabilir, ve limit aşımına ek ödemede bulunmazsınız, fakat, bu 3 TL’den kaçınmanız halinde, limit aşımındaki her 500 MB internet kullanımı için, 10 TL ödeme gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.