Turkcell Tarifesi Turkcell Full Paket Sizlere Herşey Dahil Sunuluyor

Turkcell, GSM operatörleri arasında, en kaliteli GSM operatörü olması ile reklamını yapmaya devam ediyor. Ancak Turkcell, sadece reklam yapmakla da kalmıyor; aynı zamanda, Turkcell tarifeleri ile de hiç bir zaman gündemden düşmemeyi başarıyor. Ve işte, Turkcell kullanıcılarını mutlu edecek bir Turkcell tarifesi daha! Hiç düşündünüz mü, Turkcell hızı ve Turkcell kalitesi ile, hem her yöne doya doya konuşmak; hem her yöne doya doya mesajlaşmak; hem de her yerden internete girmek artık mümkün olacak; hem de, ayda sadece 69 TL’ye… Nasıl mı? İşte detaylar ve ayrıntılar:

Turkcell tarifesi ile değerli Turkcell kullanıcılarına sunulan bu fırsatta, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne gönderilebilecek 1000 SMS; ve 1 GB internet… Bütün bunların hepsi Turkcell Full Paket ile, Turkcell müşterilerine sunulan Turkcell tarifesi içerisinde yer alıyor. Turkcell Full Paket ile, konuşmak, mesajlaşmak; ve de internete bağlanmak, sadece 69 TL. Faturalarınızın her ay ne kadar geleceğini kara kara düşünmekten, istediğiniz paketler için farklı abonelikler almaktan; artık vazgeçebilirsiniz. Tüm bunları tek bir paket içerisinde sizlere sunan Turkcell tarifesi, Full paket ile sizlerin kullanımına sunuluyor.
Full paketten faydalanmak için, herhangi bir Turkcell hat sahibi olmak; ya da hattını Turkcell’e taşımakyeterli. Full paket abonesi olmak için yapılması gereken şey ise, çok basit: FULL yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz halinde, Turkcell Full Paketten faydalanmaya başlayacaksınız.
Herşey dahil full paket, Turkcell tarifeleri arasında, tüm Turkcell’lilere sunulan en cazip Turkcell tarifesi olarak kayıtlara geçmekte; ve Turkcell kullanıcılarının her ihtiyacına cevap vermektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu İlk 20 Sıralaması başlıklı makalemizde cep telefonu, en iyi cep telefonu ve en iyi cep telefonu sıralaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.