Turkcell Yılbaşı Hediyesi İle Sevdiklerinize Bebekçe Mesaj Gönderin

Bu yazımızda sizlere, Turkcell yılbaşı hediyesi ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell yılbaşı hediyesi kapsamında, Hayat Umudu Paylaşınca Güzel sloganını kullanıyor. Peki ya Turkcell yılbaşı hediyesini nasıl veriyor? Siz yılbaşı mesajınızı yazıyorsunuz, Turkcell bebekçe mesaj olarak sizin yazdığınız mesajı, göndermek istediğiniz kişiye ulaştırıyor. Dilerseniz, Hayat Umudu Paylaşınca Güzel sloganlı Turkcell yılbaşı hediyesini birlikte uygulayalım, ve Turkcell bebekçe mesaj nasıl hazırlanıyor görelim:

Turkcell ana sayfasına girdik; kısa bir süre bekledik, Turkcell ana sayfasında, Hayat Umudu Paylaşınca Güzel sloganı karşımıza çıktı. Bunun üzerine tıkladık. İstersek karşımıza çıkan bebekçe mesajı izliyor, istersek Videoyu geç’e tıklıyoruz. Videoyu geçtiğimizde, kimden sorusunun yanıtı olarak adımızı yazmamız gerekiyor; biz EBiDunya olarak deneyelim; Kime sorusunun yanıtını da okuyucularına olarak verelim, sonrasında Devam’a tıklayalım; siz, kendi adınızı, ve bebekçe mesajı göndereceğiniz kişinin adını yazıp Devam’a tıklıyorsunuz.
Karşımıza Mesajınız kutusu geliyor; bunu en az on kelime olarak yazmanız gerekiyor; biz de, Tüm Ebidunya takipçilerinin yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyor, 2013 senesinin herkese, sağlık, mutluluk, umut, ve bol şans getirmesini diliyoruz. Mutlu yıllar…
Sonrasında Devam’a tıklıyoruz. Karşımıza bebekçe mesajımız çıkıyor. İzledikten sonra Devam’a tıklıyoruz; ya da eğer bu bebekleri beğenmez isek bebekleri değiştir’e tıklıyoruz. Biz Devam’a tıkladık. Daha sonra ise, bebekçe mesajı paylaşmak istediğimiz yeri seçiyoruz, biz Facebook’ta paylaş diyeceğiz, ya da linki kopyalayarak istediğiniz bir yerde paylaşabilirsiniz…
Turkcell yılbaşı hediyesi olan bebekçe mesajı, hayat umudu paylaşınca güzel sloganı ile sizin de denemenizi öneriyoruz…
Bu arada, hazırlamış olduğumuz bebekçe mesajı da Facebook sayfamızdan izleyebilirsiniz…
Mutlu yıllar 🙂

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.