Turkcell’den Gelen HTC Desire X Kampanyası

Bu yazımızda sizlere, Turkcell cihaz kampanyaları arasında yer alan HTC Desire X hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Öncelikli olarak Turkcell tarafından verilen HTC Desire X kampanyasından yararlanabilecek olan tarifelere bakalım:

Turkcell tarafından düzenlenen HTC Desire X kampanyasına katılma hakkı bulunan tarifeler: Kamu Turbo, Kamu 100, Genç Ben Yaptım 700, Gold Plus, Gold Paket, Full Paket, Hepsi Paketi, Hepsi 600, Hepsi 300, Star Paket, Süper Paket, Ekonomik Paket…
Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte elinize ulaşacak olan HTC Desire X için HTC Desire X fiyatı en düşük seviyesinde aylık 22 TL’dir. HTC Desire X fiyatını 24 ile çarpmak gerekmektedir. HTC Desire X fiyatı 24 aylık taahhüt ile Turkcell kullanıcılarına özel şekilde belirlenmiş bulunmaktadır.
Turkcell cihaz kampanyaları ile elinize ulaşacak olan HTC Desire X için, HTC Desire X kampanyası kapsamında, dilerseniz HTC Desire X özelliklerine de birlikte göz atalım… İşte HTC Desire X özellikleri:
HTC Desire X özellikleri: 114 gram ağırlığı olan HTC Desire X’in 9.3 milimetrelik bir inceliğe sahip olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 744 saat bekleme özelliğine sahip olabilen HTC Desire X özellikleri arasında, 16M renkli ekran desteğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. HTC Desire X özellikleri arasında yer alan ekran tipi LCD ekran iken, 5 MegaPiksel dahili kameranın da HTC Desire X üzerinde bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
HTC Desire X özellikleri arasında dikkatimizi çeken bir diğer nokta ise USB bağlantı desteği, bunun yanında Bluetooth da HTC Desire X içerisinde bulunan özellikler arasında yer almaktadır. HTC Desire X içerisinde kullanılan işletim sisteminin Android 4.0 olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.