Turkcell’den Sony Xperia Z Kampanyası Ve Sony Xperia Z Fiyatı

Sony Xperia Z kampanyasıBu yazımızda sizler için Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia Z kampanyası kapsamında Sony Xperia Z ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatını, ve Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası ile ilgili detayları yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası için, Sony Xperia Z ne kadar diyenler, Sony Xperia Z fiyatını 24 ay taksitle ödeyebilmektedirler. Bunun yanında, Sony Xperia Z fiyatı, kullanılan Turkcell tarifesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Sony Xperia Z fiyatının aylık 67 TL’den başladığını, ve 81 TL’ye kadar, tarifeye göre değişiklik gösterdiğini belirterek, Sony Xperia Z ne kadar sorusunun yanıtları arasında yer alan Sony Xperia Z fiyatına ilk üç ay, Turkcell Müzik Paketi, ve Turkcell TV Sinema Paketinin de dahil olduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Sony Xperia Z fiyatı ile ilgili aktardığımız bilgi sonrasında şunu da belirtmemiz gerekir ki, Sony Xperia Z özellikleri arasında, 13.1 MegaPiksel kamera çözünürlüğü, 147 gram ağırlığı, 8.1 milimetrelik inceliği, TFT kapasitif dokunmatik ekranı, 16M renkli ekran desteği, 5 inç Full HD ekranından söz etmeyi ihmal etmemeliyiz. Sony Xperia Z özellikleri arasında ayrıca, Bluetooth, USB bağlantı desteği, EDGE, Android 4.1 işletim sistemi, telefon yedekleme uygulaması… gibi pek çok detayın da yer aldığını belirtmeyi unutmamalıyız.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası geçerlilik süresinin 30 Haziran 2013 tarihine kadar olduğunu belirtmeyi de ihmal etmeyelim…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.