Turkcell’in Genç Tarifelilere Sunduğu Mesaj Paketi

Gençlerin ne kadar çok mesajlaştıklarını bilen Turkcell, Genç tarifelilere özel bir mesaj paketi hazırladı; ve aylık 9 TL’ye 10.000 SMS hakkını, tüm Turkcell’lilere sundu… Turkcell Genç Tarife için hazırlamış olduğu mesaj paketini, sadece Turkcell’lilerle kullanmanıza olanak tanıyor; bunu da yazımızın başında hemen belirtelim ki sizi yanılgıya uğratmayalım:

Turkcell Genç Tarife üyeleri için sunmuş olduğu mesaj paketine katılmak isteyen Turkcell kullanıcıları, AYLIK yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidirler. Mesaj paketini sadece, faturasız, genç tarife kullanıcıları alabilirler; ve ayda sadece bir kere katılım geçerlidir. Bununla birlikte, mesaj paketine üye olabilmek için 444 0 532 müşteri hizmetlerini; ve Turkcell Online İşlemleri kullanabilirsiniz.
Belirtmiş olduğumuz gibi, 9 TL’ye alacağınız 10.000 SMS, sadece Turkcell’liler arasında kullanıldığında geçerlidir. Özel servisler, resim gönderimi, fal, haber gibi olanaklar, MMS gibi mesajlar ile, uluslararası mesajlarınız, mesaj paketi kampanyasına dahil değildir. Kampanya dahilindeki mesajlarınızı görebilmek; ve bitiş tarihini sorgulamak için cep telefonunuzdan, ücretsiz olarak *123*333# aramanız gerekmektedir. Ayrıca, mesaj paketinizin son üç gününde, Turkcell tarafından size gönderilen kısa mesaj ile, mesaj paketinizin yenileneceği bildirilecektir.
Numara değişikliği ya da tarife değişikliklerinde de, genç tarife kullanıcıları mesaj paketinden faydalanabilirler; ancak iptal etmek istedikleri takdirde, ABONE IPTAL AYLIK yazarak, 2222’ye kısa mesaj göndermeleri gerekmektedr. Bunu yapmayan genç tarifeliler, hatlarında yeterli bakiyenin bulunması halinde, paketlerinin otomatik olarak yenilenmesini istiyorlar demektir. Turkcell ile ucuz mesaj, genç tarife üyeleri için verilen mesaj paketi ile, aylık 9 TL’ye 10.000 SMS paketidir.

9 thoughts on “Turkcell’in Genç Tarifelilere Sunduğu Mesaj Paketi

  1. Merhabalar efendim:) gene ufak bi düzeltmede bulunayım.. malum konu turkcel olunca hemen devreye giriyorum:) Turkcelin aylık 10.000 sms paketi sadece genç tarifeliler için değil tüm hazır kart kullanıcıları içindir.. yani bütün turkcel hazır kart kullananlar bu paketi alabilirler.. turkcelin genç tarifelilere özel sunduğu sms paketi heryöne 5000 sms paketidir.. 10 tl karşılığında 5000 sms sadece genç tarife kullanıcıları içindir.. teşekkürler kolay gelsin

    1. turkcel değil Turkcell 🙂 Hadi arkadaşım sanada kolay gelsin:):) madem öyle alsana Turkcell’in tüm kampanyalarını yazsana:D

  2. hehe:)turkcelle ilgili yanlış bilgi olunca aniden yazma gereği duydum imla kurallarına hiç dikkat etmedimki:) dur az kaldı yakında turkcelle donaltıcam bu siteyi… hadi görüşmek üzere

    1. Şaka bi yana da, Kenan benim arkadaşımdır 🙂 yazıları okuyanlar yanlış anlamasınlar. Turkcell bayiliği de yapmakta; evet, ama benim de aldığım bilgilerin tamamı, Turkcell resmi sitesindendir:) Artık hangimizinki doğru ben de bilemiyorum

  3. Hoppss:) lütfen turkcelle ilgili bende tartışmaya girmeyiniz:)
    evet arkadaşlar adminizim çok değerli bi arkadaşımdır.. ara sıra takılıyorum ona işte:) ama siz genede benim uyarılarımı dikkate alınız:)

  4. gecen hafta 20 Tl kontr yukldm genc 600 paketi yptm ama kontrlerimi yedi dakikalarmi kullnmiyorm bnun icn ne ypmm lazm yardmci olabilir msn yada genc 600 paketini nasil iptal edebilirm?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.