Vodafone Akıllı Kapsama Teknolojisini Tanıyalım:

Bu yazımızda sizlere Vodafone Akıllı Kapsama Teknolojisi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Son zamanlarda reklamlarını sık sık görmüş olduğumuz Vodafone Akıllı Kapsama Teknolojisi hakkında hepimiz bir merak içerisindeyiz; çünkü reklamlarda söylenen bir şey var: İki Vodafone abonesi, kendi aralarında yapmış oldukları görüşmelerin kesilmesi halinde, Vodafone tarafından ücretlendirilmeyecekler… İşte bu iddia, hepimize, Vodafone Akıllı Kapsama merakı yaşatıyor. Nedir Vodafone Akıllı Kapsama Teknolojisi?

Vodafone, Vodafone Akıllı Kapsama Teknolojisi ile, kendisine olan güvenini bizlere ispatlıyor. Eğer siz bir Vodafone abonesi iseniz, Vodafone Akıllı Kapsama kapsamında, diğer bir Vodafone hat sahibi arkadaşınızı aradığınızda, belirli bir süre konuştuktan sonra telefonunuzun kapanmasına şahit olursanız, Vodafone sizden, Vodafone Akıllı Kapsama dahilinde, herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor. Bunun için yapmanız gereken basit: Kapsama yazarak, 7000’e kısa mesaj göndermek…
Vodafone Akıllı Kapsama için, Vodafone’nin kendisine güveni tam. Bunun nedeni, yapmış olduğu 4.000.000.000 TL değerindeki yatırımdan kaynaklanıyor. Kapsama yazarak 7000’e kısa mesaj gönderen Vodafone kullanıcıları, 31 Aralık 2012 tarihine kadar, bir başka Vodafone abonesi ile yapmış oldukları görüşmenin kesilmesi halinde, herhangi bir ücret ödemiyor.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.