Vodafone Akıllı Telefon Kampanyaları İle BlackBerry Z10 Kampanyası

Bu yazımızda sizlere Vodafone akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bir BlackBerry Z10 kampanyasına dahil olmak istiyorsanız, Vodafone akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyasını değerlendirmenizi öneriyor; ve BlackBerry Z10 fiyatı; ve BlackBerry Z10 özelliklerini aktarmaya başlıyoruz:

Vodafone akıllı telefon kampanyaları ile dahil olabileceğiniz BlackBerry Z10 kampanyasında, BlackBerry Z10 fiyatının aylık 49 TL’den başladığını; ve BlackBerry Z10 fiyatının aylık 89 TL’ye kadar artış gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 fiyatı, Vodafone akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası dahilinde, kullanılan Vodafone tarifesine göre değişiklik göstermektedir.
BlackBerry Z10 özellikleri ile ilgili bilgilere de bakacak olursak, BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk olarak, işletim sisteminin BlackBerry 10 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan diğer bir detay ise işlemcidir. Çift çekirdekli işlemcinin işlemci hızı 1.5 GHz olarak belirtilmektedir. 4.2 inç BlackBerry Z10 ekranının ekran çözünürlüğü 1280 x 768 piksel olarak belirtilmektedir. 9 milimetre inceliği bulunan BlackBerry Z10’un ağırlığı 37.5 gram olarak belirtilmektedir. 2 GB RAM’e sahip olan BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 16 GB olup, MicroSD kart ile bu hafızanın 64 GB’a kadar çıkabileceğini de belirtmemiz gerekmektedir. 1800 mAh Li-ion pile sahip olan BlackBerry Z10’un konuşma süresi maksimum on saat, bekleme süresi ise 312 saat olarak belirtilmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında görüntülü konuşmadan da söz etmek gerekmektedir. 8 MegaPiksel dahili kameraya sahip olan BlackBerry Z10 1080 piksel video kaydı gerçekleştirebilmekle birlikte, LED flaş, ve otofokus özelliğine de sahip bulunmaktadır. Bunun yanında ön kamera 2 MegaPiksel olup, 720 piksel çözünürlüğünde video kayıtlarını gerçekleştirebilme yeteneğine sahiptir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.