Vodafone BlackBerry Kampanyası İle BlackBerry Curve 3G Sahibi Olun

Vodafone FreeZone BlackBerry hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımızda, Vodafone BlackBerry kampanyası hakkında sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmeye çalışacağız. Vodafone BlackBerry kampanyası ile, Vodafone FreeZone BlackBerry’de gençlere, BlackBerry Curve 3G isimli akıllı telefonun uygun fiyata verilmesi amaçlanıyor.

Vodafone FreeZone BlackBerry’den yararlanarak, Vodafone BlackBerry kampanyası dahilinde, BlackBerry Curve 3G sahibi olmak isteyenlerin, Genç Avantaj tarifesine kayıt yaptırarak, 24 ay boyunca, Genç Avantaj tarifesinde kalacaklarına dair taahhüt vermeleri gerekiyor. Bu koşullarda, Vodafone FreeZone BlackBerry için, Genç Avantaj tarifesinin ücretine ek olarak, aylık 16.9 TL ödemeleri gerekiyor.
Vodafone BlackBerry kampanyasına dahil olup, BlackBerry Curve 3G sahibi olmak isteyenler, Vodafone BlackBerry internet paketini satın alarak da, sınırsız internet, ve sınırsız mesajlaşma olanağından faydalanabilirler; hem de, Vodafone BlackBerry internet paketi, aylık sadece 16.9 TL… Vodafone BlackBerry internet ile, popüler bir uygulama olan BlackBerry Messenger; ve sosyal paylaşım siteleri olan Facebook, Twitter ile birlikte, BlackBerry uygulamalarından da dilediğiniz gibi yararlanma fırsatına erişmiş olacaksınız.
Vodafone BlackBerry kampanyasından yararlanarak, Vodafone FreeZone BlackBerry fırsatını kaçırmadan BlackBerry Curve 3G sahibi olmak isteyenlerin tek yapmaları gereken, bir Vodafone Cep Merkezi’ne giderek, Genç Avantaj tarifesine geçiş yapmak…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.