Vodafone Blade V İncelemesi Ve Vodafone Blade V Fiyatı Hakkında Bilgiler

Vodafone Blade VBu yazımızda sizlere, Vodafone cihaz kampanyaları kapsamında yer alan Vodafone Blade V ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi, Vodafone Blade V özellikleri ile birlikte kısaca Vodafone Blade V incelemesini gerçekleştirdikten sonra ise Vodafone Blade V fiyatı hakkında bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Vodafone Blade V için bilgi sahibi olmak istiyor, ve Vodafone Blade V nasıl diyorsanız, zaman kaybetmeden Vodafone Blade V özelliklerini gözden geçirmeye başlayalım:

Vodafone Blade V nasıl diyenler için Vodafone Blade V özelliklerine baktığımızda, Android 4.1 işletim sistemi yüklü olarak gelen Vodafone Blade V’nin dört çekirdekli 1.2 GHz işlemci ile geldiğini görüyoruz. 130 gram ağırlığı; ve 10.9 milimetre inceliği bulunan Vodafone Blade V özellikleri arasında yer alan ekran boyutu ise 4 inç olarak belirtiliyor. 1 GB RAM, ve 4 GB dahili hafıza ile gelen Vodafone Blade V özellikleri arasında, MicroSD kart kullanım olanağı da yer alıyor, ve bu sayede hafıza 32 GB daha genişletilebiliyor. İçerisinde bulunan pil ile, 4 saat konuşma, ve 250 saate kadar bekleme yapılabiliyor. 5 MegaPiksel dahili kamerası bulunan Vodafone Blade V özellikleri arasında yer alan ön kameranın çözünürlüğü ise 0.3 MegaPiksel olarak belirtiliyor. 7.2 Mbps bağlantı hızına sahip olan Vodafone Blade V özellikleri arasında Bluetooth 4.0, Wireless, ve 3G bağlantıları da yer alıyor. Cihaz ile radyo dinlemenin de olanaklı olduğunu belirtmemiz gerekiyor.
Vodafone Blade V fiyatına bakıp, sonrasında da Vodafone Blade V incelemesi ile ilgili bilgi vermek istersek: Vodafone Blade V fiyatı, 24 ay taahhütle aylık 1 TL’den başlayıp 20 TL’ye kadar varan seçeneklerle sunulmaktadır, ve bunun için farklı tarifelerin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Yani Vodafone Blade V fiyatı toplamda 24 TL’den başlamakta, ve 400 TL’ye kadar da artış gösterebilmektedir. Peki Vodafone Blade V fiyatı, Vodafone Blade V için ödenecek olan paraya değer mi? Dilerseniz kısaca Vodafone Blade V incelemesini gerçekleştirelim:
Vodafone Blade V incelemesinde göze çarpan en önemli detay, cihazın pilinin uzun süreli kullanıma olanak tanımaması olarak belirtilmektedir. 4 saatlik konuşma, gün içerisinde yoğun bir telefon trafiği yaşayan kişilerin, Vodafone Blade V’yi günde bir kaç sefer şarj etmeleri anlamına gelmektedir. Bunun yanında, Vodafone Blade V incelemesinde, göze çarpan önemli bir detay bulunmadığını da belirtmeliyiz, özellikle dört çekirdek işlemci oldukça iyidir. 1 GB RAM de ortalama standartlarda bir telefon için iyi olarak nitelendirilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Vodafone Blade V İncelemesi Ve Vodafone Blade V Fiyatı Hakkında Bilgiler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.