Vodafone Blade V İncelemesi Ve Vodafone Blade V Fiyatı Hakkında Bilgiler

Vodafone Blade VBu yazımızda sizlere, Vodafone cihaz kampanyaları kapsamında yer alan Vodafone Blade V ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi, Vodafone Blade V özellikleri ile birlikte kısaca Vodafone Blade V incelemesini gerçekleştirdikten sonra ise Vodafone Blade V fiyatı hakkında bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Vodafone Blade V için bilgi sahibi olmak istiyor, ve Vodafone Blade V nasıl diyorsanız, zaman kaybetmeden Vodafone Blade V özelliklerini gözden geçirmeye başlayalım:

Vodafone Blade V nasıl diyenler için Vodafone Blade V özelliklerine baktığımızda, Android 4.1 işletim sistemi yüklü olarak gelen Vodafone Blade V’nin dört çekirdekli 1.2 GHz işlemci ile geldiğini görüyoruz. 130 gram ağırlığı; ve 10.9 milimetre inceliği bulunan Vodafone Blade V özellikleri arasında yer alan ekran boyutu ise 4 inç olarak belirtiliyor. 1 GB RAM, ve 4 GB dahili hafıza ile gelen Vodafone Blade V özellikleri arasında, MicroSD kart kullanım olanağı da yer alıyor, ve bu sayede hafıza 32 GB daha genişletilebiliyor. İçerisinde bulunan pil ile, 4 saat konuşma, ve 250 saate kadar bekleme yapılabiliyor. 5 MegaPiksel dahili kamerası bulunan Vodafone Blade V özellikleri arasında yer alan ön kameranın çözünürlüğü ise 0.3 MegaPiksel olarak belirtiliyor. 7.2 Mbps bağlantı hızına sahip olan Vodafone Blade V özellikleri arasında Bluetooth 4.0, Wireless, ve 3G bağlantıları da yer alıyor. Cihaz ile radyo dinlemenin de olanaklı olduğunu belirtmemiz gerekiyor.
Vodafone Blade V fiyatına bakıp, sonrasında da Vodafone Blade V incelemesi ile ilgili bilgi vermek istersek: Vodafone Blade V fiyatı, 24 ay taahhütle aylık 1 TL’den başlayıp 20 TL’ye kadar varan seçeneklerle sunulmaktadır, ve bunun için farklı tarifelerin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Yani Vodafone Blade V fiyatı toplamda 24 TL’den başlamakta, ve 400 TL’ye kadar da artış gösterebilmektedir. Peki Vodafone Blade V fiyatı, Vodafone Blade V için ödenecek olan paraya değer mi? Dilerseniz kısaca Vodafone Blade V incelemesini gerçekleştirelim:
Vodafone Blade V incelemesinde göze çarpan en önemli detay, cihazın pilinin uzun süreli kullanıma olanak tanımaması olarak belirtilmektedir. 4 saatlik konuşma, gün içerisinde yoğun bir telefon trafiği yaşayan kişilerin, Vodafone Blade V’yi günde bir kaç sefer şarj etmeleri anlamına gelmektedir. Bunun yanında, Vodafone Blade V incelemesinde, göze çarpan önemli bir detay bulunmadığını da belirtmeliyiz, özellikle dört çekirdek işlemci oldukça iyidir. 1 GB RAM de ortalama standartlarda bir telefon için iyi olarak nitelendirilebilmektedir.

One thought on “Vodafone Blade V İncelemesi Ve Vodafone Blade V Fiyatı Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.