Vodafone HTC One S Kampanyası Ve HTC One S Özellikleri İle İlgili Bilgiler

Vodafone, HTC One S’i Türkiye’ye getiren isim oldu. Vodafone HTC One S kampanyası ile, Vodafone HTC kampanyaları arasına bir yenisi daha eklenmiş oldu. Bu yazımızda sizlere, öncelikle Vodafone HTC One S kampanyasından söz edeceğiz, sonrasında ise HTC One S özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaya çalışacağız.

Vodafone HTC One S kampanyası, Vodafone Red tarifesi kapsamındaki kişilere sunuldu. Vodafone HTC One S kampanyası kapsamında geçerli aylık ek ödemeleriniz 39 TL’den başlayacak… Vodafone HTC One S kampanyası için detaylı fiyat bilgileri ise şu şekilde:
Vodafone Cep Avantaj Her Yöne Extra tarifesinde olanlar, tarife ücretleri olan aylık 59 TL’ye ek, aylık 59 TL ödeyerek, Vodafone HTC kampanyaları arasında yer alan Vodafone HTC One S kampanyasına dahil olabilecekler.
Vodafone Red Mini tarifesi ile aylık ödemesi 85 TL olanlar, tarife ücretlerine ek, aylık 49 TL’ye, Vodafone HTC One S kampanyasına dahil olabilecekler.
Vodafone Red tarifesi ile, aylık tarife ücreti olan 105 TL’ye ek, aylık 44 TL ödeme ile, Vodafone HTC One S kampanyasından yararlanabilecek iken, Vodafone red + taifesinde olanlar, aylık 155 TL olan tarife ücretlerine ek ödeyecekleri 39 TL ile, Vodafone HTC One S kampanyasından yararlanabilecekler. Peki HTC One S özellikleri neler?
HTC One S özellikleri arasında ilk olarak HTC One S boyutlarından söz etmemiz gerekirse, 130,9 x 65 x 7,8mm ebatlarındaki HTC One S ağırlığı, pili ile birlikte 119.5 gram. HTC One S özellikleri arasında yer alan ekranı ise 4.3 inç. AMOLED qHD olan 4.3 inç ekranın çözünürlüğü ise 960 x 590 piksel. HTC One S’deki ışık yansıması da optik ekran ile oldukça az.
HTC One S özellikleri arasında 8 MegaPiksel kamerasının beş güç ayarlı olduğundan da söz etmek gerekirken, 1080 p HD video kaydetme özelliği ile, sesleri stereo olarak kaydettiğinden de söz etmemiz gerekmektedir.
HTC One S özellikleri arasında yer alan işletim sisteminden söz edecek olursak, HTC Sense 4.0 arayüzü, ve Android 4.0 işletim sisteminin HTC One S’de bulunduğundan da bahsetmemiz gerekmektedir. 1650 mAh pil gücü bulunan HTC One S, 16 GB hafıza, ve 1 GB RAM ile sizlere sunulurken, garantinin de iki sene boyunca ücretsiz olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Daha pek çok gelişmiş özelliği, Vodafone HTC kampanyaları kapsamında yer alan Vodafone HTC One S kampanyası ile elde edebileceğini belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.