Vodafone Kampanyalarından Sonra Vodafone Mesaj İndirimi Uygulaması

Gençlerin, hem fiyat uygunluğu; hem de ortamlara uyumu açısından, mesajlaşmayı, telefonla konuşmaya tercih ettiklerini bilmekteyiz. Bu nedenle de telefonun klavyesi üzerinde ellerinin ne kadar alışık bir şekilde hareket ettiği; ve ne kadar kısa sürede mesaj yazabildiklerini görüyoruz.

Vodafone de, vodafone kampanyaları sonrasında, hiç bir katılım gerektirmeyen; ve hiç bir başvuru yapmaya gerek bırakmayan bir indirim uygulaması ile, bizlere hizmetin en iyisini; ve en kalitelisini sunmayı amaçlıyor.
Vodafone kampanyalarının ne denli tutulduğunu; ve vodafone’nin ne denli başarılı kampanyalara imza attığını hepimiz biliyoruz. Vodafone kampanyalarından sonra bir de vodafone tarifeleri var ki bu tarifeler de vodafone kullanıcılarının gerek rahat rahat konuşmalarını; ve gerekse de rahat rahat mesajlaşmalarını sağlayan tarifeler. Ve vodafone kampanyaları ve vodafone tarifeleri için bir şekilde katılım ya da kayıt gerekmekte; ancak vodafone yeni indirim uygulamasında, hiç bir katılım ve kayda mahal bırakmıyor; koşulsuz şartsız herkesin vodafone indiriminden faydalanmasını sağlıyor.
Vodafone indirimi; tüm gençlerin büyük bir keyifle gerçekleştirdiği mesajlaşma ile ilgili. Vodafone mesaj indirimi ile, tüm yurtiçi GSM operatörleri ile mesajlaşmanın ücreti 45 kuruş yerine 41 kuruşa düşürülüyor… 1 Nisan 2011 tarihinden itibaren geçerli olan vodafone mesaj indirimi ile, tüm operatörlerle sabit 41 kuruş üzerinden mesajlaşabilmeniz mümkün hale getiriliyor.
Vodafone mesaj indirimi uygulamasından, herhangi bir mesajlaşma paketi içerisinde bulunmayan; yurtiçi tüm mesajlaşma ile haberleşen GSM operatörleri ile haberleşerek faydalanabilmeniz sağlanacaktır. Vodafone mesaj indirimi ile Vodafone kampanyalarından cep telefonu sahibi olmuş olabilen tüm vodafone kullanıcıları da rahat bir şekilde faydalanacak; ve vodafone cep telefonları ile rahat rahat mesajlaşabilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.