Vodafone Ramazan Kampanyası 2012 Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere Vodafone Ramazan Kampanyası, ve Vodafone Ramazan Kampanyası 2012 hakkında bilgi vereceğiz. Vodafone Ramazan Kampanyası her sene Vodafone kullanıcıları için gerçekleştirildiğinden dolayı, Vodafone Ramazan Kampanyasına artık, Geleneksel Vodafone Ramazan Kampanyası adı veriliyor. Peki Vodafone Ramazan Kampanyası 2012 nasıl işliyor?

Vodafone Ramazan Kampanyası dahilinde, 2012 yılının ramazan ayında ne kadar konuşursanız, 2012 ramazan bayramında, 2012 ramazan ayında konuştuğunuz dakika kadar, tüm Vodafone üyeleri ile ücretsiz konuşma şansına sahip oluyorsunuz. Bunun için ödemeniz gereken herhangi bir tutar bulunmadığını da belirtmemiz gerekmektedir.
Vodafone Ramazan Kampanyası; ve Vodafone Ramazan Kampanyası 2012’ye katılmak için yapmanız gereken tek şey, BAYRAM yazarak, 3010’a ücretsiz kısa mesaj göndermek… Daha sonra yapmanız gereken tek şey, zaten gerçekleştirdiğiniz ramazan 2012 görüşmelerinin, 2012 ramazan bayramında sizlere geri dönüşünü, Vodafone Ramazan Kampanyası 2012 kapsamında beklemekten ibaret…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.