Vodafone Red Classic Tarifesi Ve Vodafone Red Classic Tarifesi Fiyatı Hakkında Bilgiler

Vodafone Red Classic TarifesiBu yazımızda sizlere Vodafone Red Classic Tarifesi ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Vodafone Red Classic Tarifesi, Vodafone Red Classic Tarifesi fiyatı, ve Vodafone Red Classic Tarifesi Numara Taşıma gibi tüm detayları yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek, bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlıyoruz:

Vodafone Red Classic Tarifesi Fiyatının iki farklı şekilde belirlendiğini belirtmemiz gerekmektedir. Vodafone Red Classic Tarifesi fiyatı, Vodafone Red Classic Tarifesi Numara Taşıma işlemi gerçekleştirenler için 59 TL, Vodafone Red Classic Tarifesi’ni kullanarak bir senelik kontrat ile Vodafone Red Classic Tarifesi kullananlar için ise 65 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Vodafone Red Classic Tarifesi fiyatının 65 TL’lik kısmına, Vodafone, ve sabit hatlar ile gerçekleştirilen sınırsız konuşma, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS, 1 GB internet dahil bulunmaktadır, ve bir senelik kontrat süresi bulunmaktadır.
Vodafone Red Classic Tarifesi fiyatı, aileler için 49 TL’den başlamaktadır. Vodafone Red Classic Tarifesi Aile dahilinde, yine diğer Vodafone Red Classic Tarifesi kapsamında sunulan süreler dahil bulunmaktadır.
Vodafone Red Classic Tarifesi Numara Taşıma kapsamında Vodafone Red Classic Tarifesi fiyatı 59 TL iken, bu kapsamda yine tüm Vodafone Red Classic Tarifesi hizmetlerinden yararlanılabileceğini belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.