Vodafone Smart Mini Kampanyası Ve Vodafone Smart Mini Özellikleri

Vodafone Smart MiniBu yazımızda sizlere Vodafone Smart Mini kampanyasından söz edeceğimizi, ve Vodafone Smart Mini kampanyası kapsamında, Vodafone Smart Mini özellikleri, ve Vodafone Smart Mini fiyatından bahsedeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz hiç zaman kaybetmeden Vodafone Smart Mini kampanyası hakkında bilgileri aktarmaya başlayalım:

Vodafone Smart Mini kampanyasından faydalanmak isteyenlerin, Vodafone Cep Avantaj tarifelerinden kendilerine uygun olanı öncelikli olarak seçmeleri gerekiyor. Sonrasında ise, Vodafone Smart Mini fiyatı, ayda 1 TL’den başlayan ödemelerle Vodafone kullanıcılarına sunuluyor. Vodafone Smart Mini kampanyası için tercih edilen Vodafone Cep Avantaj tarifelerinden bir tanesinin içerisinde eğer internet paketi yok ise, aylık 250 MB internet paketi Net Avantaj, Vodafone Smart Mini kampanyası kapsamında ilk iki ay, Vodafone’lulara hediye ediliyor.
Vodafone Smart Mini kampanyası ile sahip olunacak olan Vodafone Smart Mini için Vodafone Smart Mini özelliklerinden de kısaca söz etmek istersek, 12.2 milimetre inceliği bulunan Vodafone Smart Mini özellikleri arasında yer alan ağırlığın 118 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 320 x 480 piksel ekran çözünürlüğü sunan Vodafone Smart Mini özellikleri arasında yer alan kamera çözünürlüğü 2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. 512 MB RAM’i bulunan Vodafone Smart Mini özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 2.3 GB’tır; ve MicroSD kart ile bu dahili hafıza arttırılabilmektedir. Konuşma süresi için 13 saate varan pil ömrü sunan Vodafone Smart Mini özellikleri arasında yer alan bekleme süresi 500 saat olarak belirtilmektedir. Wi-Fi, Bluetooth 4.0, A-GPS, GPS, 3G… gibi detaylar da Vodafone Smart Mini özellikleri arasında yer alan bağlantı seçeneklerini oluşturmaktadır.
Vodafone Smart Mini fiyatı aylık 1 TL ile 10 TL arasında değişmekte olup, Vodafone Smart Mini fiyatı, kullanılmakta olan tarifeye göre değişiklik göstermektedir. Vodafone Smart Mini fiyatı peşin ödemelerde 19 TL olarak belirlenmiştir. Vodafone Smart Mini fiyatı için belirlenmiş olan aylık ücret 24 ayda ödenmelidir, taahhüt süresinin 24 ay olduğu belirtilmelidir.

18 thoughts on “Vodafone Smart Mini Kampanyası Ve Vodafone Smart Mini Özellikleri

  1. telefon çok güzel ama tek kötü yanı ses fazla cıkmıyor çinde üretilmiş geri kalan herşeyi güzel

  2. Çoğu ürünlerin parçaları artık dünya ülkelerince (Türkiye de dahil) Çinden ithal edilmekte. Benim tek şikayetim pil ömrü az ve ekran otomatik olarak dönmüyor. ekranı döndürmek için pili çıkarıp takmak gerekiyor.

  3. Ekran döndürme şikayetiyle ilgili aldığım bayiye gittim. orası da anlayamadı. Bana dediklerine inanabiliyormusunuz Özel bir telefon tamircisine gösterin onlar yapabilir. O zaman telefonum daha 15 günlüktü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.