Vodafone Süper İnternet İle Birlikte HTC Flyer Tablet Sahibi Olun

Teknolojiyi yakından takip edenler, gittikleri seyahatlerde, tatillerde, arkadaş toplantılarında, taşınması oldukça kolay olan tablet PC’lerini de yanlarında götürüyorlar. Böylelikle, tablet PC’si olanlar, hem sosyal hayattan geri kalmama ayrıcalığını yaşıyor; hem de sanal takiplerinde hiç bir aksilik olmuyor… Nasıl tablet PC sahibi olurum diyenler için ise Vodafone Süper İnternet aracılığı ile tablet PC sahibi olma olanağını tüm vodafone abonelerine sunuyor…

<

Vodafone cihaz kampanyaları dahilinde yer alan HTC Flyer Tablet ile, hayatı vodafone 3G hızında, Android kalitesi ile takip etme şansına sahip olacaksınız… Vodafone süper internet ile birlikte HTC Flyer tablet sahibi olmak için aylık ödemeniz gereken tutar sadece 75 TL.
Vodafone süper internetle sahip olabileceğiniz HTC Flyer tablet aracılığı ile, HTC sihirli kalemine sahip olabilecek, farklı renk avantajlarından yararlanabileceksiniz. HTC Flyer tablet ile, taşınmasının rahatlığı ve hafifliği sayesinde, hiç bir sosyal aktiviteden geri kalmayacak; ve sanal ortamdaki hiç bir gelişmeyi de kaçırmayacaksınız. Bununla birlikte, Vodafone süper internet ile birlikte sahip olacağınız HTC Flyer tableti kişiselleştirebileceğiniz sekiz ana ekran seçeneği de sizlere sunulacak; ve sizlere sağlanması amaçlanan rahatlık avcunuzun içinde olacak.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.