Vodafone Telefon Kampanyalarında iPhone 5 Fiyatı Nedir?

Vodafone telefon kampanyaları ile, 14 Aralık 2012 tarihi itibari ile satışına başlanacak olan iPhone 5 fiyatını, bu yazımızda sizlere, Vodafone telefon kampanyaları ile birlikte aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de, iPhone 5 fiyatı nedir diyor, ve Vodafone telefon kampanyaları ile iPhone 5 fiyatını ödeyip bir iPhone 5 sahibi olmak istiyorsanız, hemen iPhone 5 fiyatı Türkiye bilgilerine bakmaya başlayalım:

iPhone 5 fiyatı nedir diyenler için, Vodafone telefon kampanyaları içerisinde yer alacak olan iPhone 5 fiyatının, iPhone 5 hafızasına; ve, kullanılan Vodafone tarifesine göre değişiklik gösterdiğini, bununla birlikte, iPhone 5 fiyatı için verilecek olan aylık rakamın, 24 ay boyunca ödenmesi gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir. Şimdi dilerseniz, daha fazla zaman kaybetmeden, iPhone 5 fiyatı nedir diyenler için iPhone 5 fiyatı Türkiye’deki iPhne 5 fiyatı 2012 bilgilerin aktarmaya başlayalım:
iPhone 5 fiyatı nedir diyenler için belirtmeliyiz ki, 16 GB iPhone 5 fiyatı, aylık 49 TL’den başlamaktadır. Bununla birlikte, 32 GB iPhone 5 fiyatı aylık 59 TL’den başlamaktadır. 64 GB iPhone 5 fiyatının da 69 TL’den başladığını belirtmeyi ihmal etmememiz gerekmektedir. Tarife seçmine göre bu fiyatlarda meydana gelebilecek değişikliklerin bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.