Vodafone Telefon Kampanyalarında iPhone 5 Fiyatı Nedir?

Vodafone telefon kampanyaları ile, 14 Aralık 2012 tarihi itibari ile satışına başlanacak olan iPhone 5 fiyatını, bu yazımızda sizlere, Vodafone telefon kampanyaları ile birlikte aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de, iPhone 5 fiyatı nedir diyor, ve Vodafone telefon kampanyaları ile iPhone 5 fiyatını ödeyip bir iPhone 5 sahibi olmak istiyorsanız, hemen iPhone 5 fiyatı Türkiye bilgilerine bakmaya başlayalım:

iPhone 5 fiyatı nedir diyenler için, Vodafone telefon kampanyaları içerisinde yer alacak olan iPhone 5 fiyatının, iPhone 5 hafızasına; ve, kullanılan Vodafone tarifesine göre değişiklik gösterdiğini, bununla birlikte, iPhone 5 fiyatı için verilecek olan aylık rakamın, 24 ay boyunca ödenmesi gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir. Şimdi dilerseniz, daha fazla zaman kaybetmeden, iPhone 5 fiyatı nedir diyenler için iPhone 5 fiyatı Türkiye’deki iPhne 5 fiyatı 2012 bilgilerin aktarmaya başlayalım:
iPhone 5 fiyatı nedir diyenler için belirtmeliyiz ki, 16 GB iPhone 5 fiyatı, aylık 49 TL’den başlamaktadır. Bununla birlikte, 32 GB iPhone 5 fiyatı aylık 59 TL’den başlamaktadır. 64 GB iPhone 5 fiyatının da 69 TL’den başladığını belirtmeyi ihmal etmememiz gerekmektedir. Tarife seçmine göre bu fiyatlarda meydana gelebilecek değişikliklerin bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.