WinWin Avea Mobil Ödeme Başlıyor

Avea kullanıcısı iseniz, bu haberimiz sizi çok sevindirecek… Neden mi? Öncelikle size şu soruyu soralım: yanınızdan hiç ayırmayacağınız, o olmazsa yaşayamayacağınızı düşündüğünüz tek şey nedir? Cep telefonunuz mu? Doğru bildiğimizi tahmin ediyoruz. Her zaman yanınızda kredi kartınız olmayabilir, bununla birlikte, nakit para da almamış olabilirsiniz… Ama bir bakarsınız ki, kurt gibi acıkmışsınızdır… İşte, artık tam bu noktada, sizin imdadınıza Avea yetişecek… Nasıl mı?

Artık, yanınızda sadece cep telefonunuz varken, restauranta gidebilecek, ya da marketlerden alışveriş yapabileceksiniz… Bu güzelliği ise size, cep telefonu operatörlerinin tamamı sunmuyor elbette; Avea, ilklerin GSM operatörü olarak, istediğiniz restaurant, ya da alışveriş merkezine, sınırsızca gitmenize olanak tanıyor. WinWin Avea Mobil Ödeme olanağı, sizlere Avea tarafından sunuluyor… Hem de kredi kartsız, ve nakitsiz…
Avea ve WinWin Kurumsal Hizmetler’in ortaklaşa gerçekleştirmiş olduğu, ve Türkiye’de geçerli olan WinWin Avea Mobil Ödeme yöntemi ile, ödemelerinizi hem güvenli, hem de kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. WinWin Avea Mobil Ödeme için, WinWin, ya da Turp logosu gördüğünüz bir yerin Turp terminalini kullanmanız yeterli oluyor. Turp terminaline giderek cep telefonunuzu, ve WinWin Avea Mobil Ödeme şifrenizi yazdığınız anda, alışverişlerinizin ödemelerini gerçekleştirmiş oluyorsunuz…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“WinWin Avea Mobil Ödeme Başlıyor” için bir yorum

  1. Ya herşey güzelde…. birde hangi restaurantlarda geçerli olduğunu yazsanız daha verimli olacak proje. ben mesela arkadaşımı yemeğe götüreceğim. çıktık yola ama hangi mekanlarda geçerli bilmiyorum. bu bence atlanmaması gereken bir olay. ya tüm kurumsal restaurantlarda geçerli olduğunu belirtin yada projeyi hayata geçirmeyin. açıklama kısmının en etkileyici açıklamasını yapamamışssınız bence. selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.