Yeni Avea Tarifeleri Arasında Bulunan Avea S.E.Ç. Tarifesi Alternatifleri

Bu yazımızda sizlere, yeni Avea tarifeleri arasında yer alan Avea S.E.Ç. tarifelerinden söz edeceğiz. Avea yeni tarifesi olarak belirtilen Avea S.E.Ç. tarifesi kapsamındaki ilk bahsedeceğimiz yeni Avea tarifesi: Avea S.E.Ç. BAĞLAN Paketi olarak belirlenmiş bulunmaktadır. S.E.Ç. BAĞLAN Paketi ile, aylık sınırsız internet kullanım hakkına sahip olursunuz. Ve bununla birlikte, Avea S.E.Ç. BAĞLAN Paketine ödeyeceğiniz aylık tutar sadece 10 TL olarak belirtilmektedir. Avea S.E.Ç. BAĞLAN Paketine kayıt olmak için yapmanız gereken, SINIRSIZ yazarak 1415’e ücretsiz kısa mesaj göndermekten ibarettir. Avea S.E.Ç. BAĞLAN Paketinden yararlanmak için, yeni Avea tarifeleri arasında yer alan Avea S.E.Ç. tarifelerinden bir tanesine kayıt olarak, 500 dakika, 1000 dakika, 1500 dakika, ya da 3000 dakika paketlerinden bir tanesinden yararlanmanızın gerektiğini belirtmeliyiz, yani başka bir Avea tarifesinde olanlar, Avea S.E.Ç. BAĞLAN Paketinden yararlanamazlar.

Yeni Avea tarifesi Avea S.E.Ç. tarifesinden yararlanıp, 500 dakika, 1000 dakika, 1500 dakika, ya da 3000 dakika konuşma haklarından herhangi birinden yararlanan kişiler, S.E.Ç. MESAJLAŞ Paketinden de yararlanabilirler. Avea S.E.Ç. MESAJLAŞ Paketi ile, bir ay boyunca, her yöne, sınırsız 5000 SMS gönderme hakkına sahip olursunuz. Aylık ödeyeceğiniz tutar ise sadece 10 TL olarak belirlenmektedir. Avea S.E.Ç. MESAJLAŞ Paketine dahil olmak için, ücretsiz olarak 5000SMS yazarak 1415’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
Yeni Avea tarifeleri arasında yer alan Avea S.E.Ç. 500-500 Paketinden yararlananlar ise, aylık 10 TL’ye, her yöne 500 SMS, ve 500 MB internet hakkından yararlanmaktadırlar. Hem doyasıya konuşmak; hem internete girip, hem de mesajlaşmak isteyenlerdenseniz, Avea S.E.Ç. 500-500 Paketi tam size göre bir pakettir. Avea S.E.Ç. 500-500 Paketine dahil olmak için yapmanız gereken, 5YUZ5YUZ yazarak 1415’e ücretsiz kısa mesaj göndermekten ibarettir…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.