Yeni iPad Kampanyası İçin Acele Edin

Avea tablet kampanyası ile Yeni iPad kampanyası birleşiyor, ve ortaya, iki sene boyunca sahip olunabilecek olan sınırsız mobil internet, ve sınırsız Wi-Fi seçeneklerinin de çıktığı bir mobil yaşam fırsatı çıkıyor. Siz de Yeni iPad kampanyası ile Avea tablet kampanyasının bu muhteşem birleşiminden faydalanmalısınız… İşte detaylar:

Avea tarafından sunulan Yeni iPad kampanyasından yararlanmak için, öncelikle Avea’ya 24 aylık bir taahhüt vermeniz, sonrasında ise paketinizi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra ise Avea tablet kampanyasından, ayda 82 TL’den başlayan avantajlı fiyat, ve sınırsız internet hakkı ile birlikte yararlanmaya başlıyorsunuz…
Avea tablet kampanyası ile Yeni iPad sahibi olmak için ödemeniz gereken seçeneklerden kısaca söz edelim: Yeni iPad’ın 16 GB olan modelini tercih etmeniz halinde, 1 GB internet için aylık 82 TL, 2 GB internet için aylık 85 TL, 4 GB internet için aylık 91 TL, ve 15 GB internet için de aylık 120 TL ödemeniz gerekiyor. Yeni iPad’ın 32 GB olan modelini tercih edecek olursanız, 1 GB internet için 94 TL, 2 GB internet için 97 TL, 4 GB internet için 103 TL, 15 GB internet için ise 132 TL ödemeniz gerekiyor. Yeni iPad’ın 64 GB olanm sürümünü tercih etmeniz halinde, 1 GB internet için 106 TL, 2 GB internet için 109 TL, 4 GB internet için 114 TL, 15 GB internet için ise 144 TL ödeme yapmanız gerekiyor…
Yeni iPad kampanyası Avea’da 31 Ağustos 2012 tarihine kadar geçerli olup, Yeni iPad kampanyası kapsamında, internet paketleri arasında geçiş yapabilmenize izin verilecektir. Kullandığınız internet paketlerini, kullandığınız kadar ücrete tabii tutulacağınızı da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.