Yenilenen Samsung Galaxy Pocket Ve Vodafone Samsung Galaxy Pocket Kampanyası

Yenilenen Samsung Galaxy PocketBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Pocket kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Vodafone Samsung Galaxy Pocket kampanyası ile ilgili detaylara yazımız içerisinden ulaşarak, Samsung Galaxy Pocket özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir, ve Samsung Galaxy Pocket‘ı daha yakından tanıma şansına sahip olabilirsiniz. O halde zaman kaybetmeden Samsung Galaxy Pocket kampanyasını, ve Vodafone Samsung Galaxy Pocket kampanyası ile ilgili bilgileri aktarmaya başlayalım:

Vodafone Samsung Galaxy Pocket kampanyası ile ilgili ilk olarak şunu belirtmemiz gerekir ki, bir faturalı hat kullanıcısı iseniz, ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Pocket kampanyasına dahil olabilirsiniz. Yok bir faturasız hat Vodafone kullanıcısı iseniz, 24 ay boyunca, aylık 18 TL taksit karşılığında Vodafone Samsung Galaxy Pocket kampanyasına katılım gerçekleştirebilirsiniz. Samsung Galaxy Pocket kampanyası ile Samsung Galaxy Pocket sahibi olmak için ödeyeceğiniz Samsung Galaxy Pocket fiyatının tarifenize göre belirleneceğini, ve her Vodafone faturalı hat kullanıcısı için de Samsung Galaxy Pocket fiyatının aylık 1 TL olmadığını belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Samsung Galaxy Pocket fiyatı ile ilgili bilgileri Vodafone resmi internet sitesinden, kullanmakta olduğunuz tarifeye göre öğrenebilirsiniz.
Vodafone Samsung Galaxy Pocket kampanyası kapsamına, faturalı hat ile girmeyi düşünüyorsanız, kullanmakta olduğunuz faturalı tarifede 24 ay kalacağınıza dair söz vermeniz gerekmektedir. Eğer bulunduğunuz tarife kapsamında internet hediyeniz yok ise, ilk bir sene boyunca, aylık 1 GB internetin hattınıza yükleneceğini belirtmemiz gerekmektedir. Bunun yanında, faturasız Vodafone kullanıcısı iseniz Samsung Galaxy Pocket fiyatını, peşin, 12 ay taksitle, ya da 24 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Sizin için 18 TL aylık ödemeden başlayan alternatiflerin bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. İlk bir sene boyunca, Twitter, ve Facebook kullanımınız ücretsiz olacak olup, ayda iki saat de Vodafone kullanıcıları ile ücretsiz görüşmeniz söz konusu olmaktadır.
Samsung Galaxy Pocket kampanyası ile sizlere, Tenilenen Samsung Galaxy Pocket sunulmaktadır. Buna göre, Samsung Galaxy Pocket özellikleri, Yenilenen Samsung Galaxy Pocket’ta şu şekilde belirtilmektedir: Samsung Galaxy Pocket özellikleri arasında yer alan işlemci hızı 850 MHz olmakla birlikte, işletim sistemi Android İce Cream Sandwich’tir. 2 MegaPiksel kamerası bulunan Samsung Galaxy Pocket özellikleri arasında yer alan incelik 11.98 milimetre, ağırlık ise 97 gramdır. Yenilenen Samsung Galaxy Pocket’ın ekran boyutu 2.8 inçtir. Wi-Fi, 3G; ve Bluetooth bağlantı özellikleri bulunan Yenilenen Samsung Galaxy Pocket 512 MB RAM, ve 3 GB dahili hafıza ile gelmektedir. MicroSD kart ile Yenilenen Samsung Galaxy Pocket’ın hafızasının arttırılabileceğini de Samsung Galaxy Pocket özellikleri arasında belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.