ZTE Live Kampanyası Ve ZTE Live Özellikleri

ZTE LiveBu yazımızda sizlere Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan ZTE Live kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. ZTE Live kampanyası kapsamında ZTE Live özellikleri, ve ZTE Live fiyatı ile ilgili merak ettiklerinizi yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden, Turkcell akıllı telefon kampanyaları kapsamında yer alan ZTE Live kampanyası ile ilgili bilgileri aktarmaya başlayalım:

ZTE Live fiyatını, vereceğiniz 24 aylık taahhüt ile, aylık 1 TL; ya da aylık 7 TL şeklinde ödüyorsunuz. Buna göre, ZTE Live fiyatının kullanmış olduğunuz Turkcell tarifesine göre değişiklik gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir. Peki ya Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan ZTE Live kampanyası ile sahip olabileceğiniz ZTE Live özellikleri neler? Hemen bunu da gözden geçirelim:
ZTE Live özellikleri arasında ilk olarak 10.6 milimetre incelikten söz etmemiz gerekiyor; ağırlık ise 120 gram olarak belirtiliyor. 240 dakika bekleme süresi bulunan ZTE Live özellikleri arasında 262K renkli ekran desteğinden de söz etmemiz gerekmektedir. TFT dokunmatik ekran ile birlikte, ZTE Live özellikleri arasında yer alan 5 MegaPiksel dahili kamerayı da eklemeyi unutmayalım. ZTE Live özellikleri arasında yer alan işletim sistemi ise Android 2.3 olarak belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“ZTE Live Kampanyası Ve ZTE Live Özellikleri” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.