Hafıza Kartındaki Dosyalar Görünmüyor Diyenler İçin Hafıza Kartındaki Dosyaları Kurtarma

hafıza kartındaki dosyalar görünmüyorPek çoğumuz, cep telefonu kullanımı gerçekleştirirken hafıza kartından faydalanıyoruz. Bunun nedeni, kullanmış olduğumuz cep telefonunun dahili hafızasının bizim için yetersiz olması, fotoğraf, video, ya da MP3 dosyalarımızın hafıza kartı içerisine yüklenmesinin gerekliliğinin ortaya çıkması. Ancak zaman zaman, hafıza kartındaki dosyalar görünmüyor diyebiliyoruz. Peki bu durumda ne yapacağız? Dosyalarımızı çöpe atamayacağımıza göre, hafıza kartındaki dosyaları kurtarmayı deneyeceğiz. Peki nasıl?

Hafıza kartındaki dosyalar görünmüyor diyenler arasında yer alıyorsanız yapmanız gereken öncelikle telefonunuzu bir kere kapatıp açmak; ancak yine de bir faydası olmadı ise, hafıza kartını çıkartıp yeniden takarak telefonu yeniden açmayı; ve denemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ama diyelim ki bu da olmadı. Bu durumda ne yapacaksınız? Hafıza kartındaki dosyaları kurtarma adına kullanılması gereken bir program mevcut; adı: cardrecovery.5.30.build… Bu programı bularak cihazımıza indiriyoruz.
Hafıza kartındaki dosyalar görünmüyor diyenler, telefonlarına, belirttiğimiz programı indirmelerinin ardından, öncelikle key olarak şunu girmeliler: DYVJJ4UW1-GZ64BGZEF6TL82-5YNhdAWKL68Q36F… Keyi bu şekilde girmenizin sonrasında, hafıza kartındaki dosyaları kurtarma adına cardrecovery.5.30.build’i çalıştırmalı; ve hafıza kartındaki dosyalar görünmüyor dediğiniz şeyleri görerek kaydetmeliler…

Bir önceki yazımız olan iPhone 5C Özellikleri Ve iPhone 5C Kılıfı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone 5C, iPhone 5C kılıfı ve iPhone 5C kılıfı fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Hafıza Kartındaki Dosyalar Görünmüyor Diyenler İçin Hafıza Kartındaki Dosyaları Kurtarma” için 3 yorum

    1. fat yada ntfs şeklinde kayıt edildiği için olabilir. Başka bir cihaza takıp deneyiniz, hafıza kartınız fat olarak biçimlendirilmişse ntfs, ntfs olarak biçimlendirilmişte fat’a çevirip deneyiniz. Her halükarda resimleri yedek almayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.