HTC Desire X Bilinmeyen Numaraları Kapatma

HTC Desire X bilinmeyen numaraları kapatmaÜlkemizde en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından olmamasına karşın yine de hatırı sayılır bir kullanıcıya sahip olan HTC, bu başarısının büyük bir kısmını ise HTC Desire X‘e borçludur diyebiliriz. Akıllı telefon piyasasında biraz geride kalmasına karşın HTC bu cihazı ile iyi bir satış sayısına ulaşmayı başarmıştır. Yaklaşık 3 yıldır satışta olan bu ürün, halen akıllı cihaz kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Hem fiyatı hem de özellikleri ile kullanıcılarını memnun eden bu cihazda her cihazda olduğu gibi halen pek fazla kişi tarafından keşfedilememiş gizli kalmış özellikler bulunmaktadır. HTC Desire X bilinmeyen özelliklerini de öğrendikten sonra daha kullanışlı bir hale gelecektir.

Ülkemizde çok fazla kişi tarafından kullanılan HTC Desire X, bazı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu özelliklerinden birisi olan HTC Desire X bilinmeyen numaraları kapatma özelliği oldukça pratiktir. Bu özelliği sunan pek çok uygulama bulunmasına karşın HTC Desire X’in kendi menüsünü kullanarak bu ihtiyacı gidermek daha kolay olacaktır. HTC Desire X arama engellemek için Ayarlar menüsünden, Arama’ya oradan da Arama Engeli Ayarları’na dokunun. Açılan ekranda

* Tüm gidenler
* Giden uluslararası
* Giden uluslararası dolasim
* Tüm gelenler ve
* Dolaşımdayken gelen aramalar‘ı kapatabilirsiniz.

Eğer HTC Desire X bilinmeyen numaraları kapatma özelliğini sadece belirli numaraları engellemek için kullanacaksanız Engelli Arayanlar menüsüne dokunun. Açılan ekranda Arayan Ekle’ye tıklayıp engellemek istediğiniz bilinmeyen numarayı ekledikten sonra Kaydet butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Telefon İnternete Bağlanmıyor başlıklı makalemizde telefon internete bağlanmıyor, telefon internete geç giriyor ve telefon internete neden girmez hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.