HTC One Max Android 4.4 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

HTC One Max Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılırBu yazımızda sizlere, HTC One Max Android 4.4 güncellemesi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de HTC One Max kullanıyor, ve HTC One Max Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır diyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye, ve HTC One Max Android 4.4 güncellemesini anlatmaya başlayalım:

HTC One Max Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır? OTA üzerinden HTC One Max Android 4.4 güncellemesini yapabilmek mümkün. HTC One Max cihazınızın bildirim panelinin üzerinde yer alan HTC One Max Android 4.4 güncellemesine tıklamanız gerekiyor. Sonrasında 622.86 MB büyüklüğünde HTC One Max Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır sorusunun yanıtı alınmış oluyor.
Bu noktada dikkat etmeniz gereken detaylar şunlar, güncellemeyi Wi-Fi üzerinden yapmanızın daha sağlıklı olduğu belirtiliyor. Bunun yanında, herkese aynı anda dağıtılmayacak olan HTC One Max Android 4.4 güncellemesi için biraz zamana gereksinim duyabilirsiniz, çünkü güncelleme, seri numaralarına göre dağıtılıyor, ve herkesin bir sırası bulunuyor.
Peki HTC One Max Android 4.4 updatenin yenilikleri neler? Her şeyin öncesinde cihazınıza Bulut yazdırma servisi ekleniyor. Güvenliğiniz arttırılıyor. Flash Player desteği cihazdan kaldırılıyor. Bluetooth profilleri arasına yenileri ekleniyor. HTC One Max Android 4.4 updatede aynı zamanda, bir takım uyumluluk problemleri gideriliyor, ve arayüzde yapılan bir takım değişikliklerden de söz etmeyi unutmamamız gerekiyor…

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Kamera Ayarları Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 kamera ayarları ve Samsung Galaxy S4 kamera ayarları nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.