HTC One Nasıl Format Atılır? HTC One Fabrika Ayarlarına Döndürme

HTC One fabrika ayarlarına döndürmeBu yazımızda sizlere, HTC One nasıl format atılır sorusunun yanıtları arasında yer alan, HTC One format atma, ve HTC One fabrika ayarlarına döndürme bilgilerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de, gerek ayarlarının bozulduğu, gerek yavaşladığı; ya da gerekse virüs girmesi dolayısı ile HTC One cihazınıza format atmak istiyor; ve HTC One nasıl format atılır diyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, HTC One fabrika ayarlarına döndürme bilgilerini sizlerle paylaşmaya başlayalım…

HTC One nasıl format atılır diyenler, eğer ki cihazlarına normal ulaşım sağlayabiliyorlarsa, HTC One fabrika ayarlarına döndürme adına Ayarlar menüsünü kullanmalıdırlar. Bunun için yapılması gereken işlem şudur: Menü’den Ayarlar’a gidilir; sonrasında da Yedekle Ve Sıfırla butonuna tıklanır. Daha sonra ise Telefonu Sıfırla butonuna tıklanması gerekmektedir. Ardından, tüm dosyaların, uygulamaların silineceği adıma sıra gelmiş bulunmaktadır; Tüm Verileri Sil’e tıklanır. Sonrasında da Tamam’a tıklanarak, HTC One fabrika ayarlarına döndürme işlemi başlatılmış olur.
Eğer HTC One nasıl format atılır diyor, ve HTC One fabrika ayarlarına döndürme için Ayarlar menüsüne ulaşamıyor, HTC One cihazınızı açamıyorsanız, yapmanız gereken işlem, cihaz üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanmak olacaktır. HTC One format atma bu durumda şu şekilde gerçekleştirilir: Sesi Kısma düğmesine basılır, aynı anda Güç düğmesine de basılması gerekmektedir. Üç Android resmi gelen ekran açıldığında, her iki tuştan da ellerin çekilmesi gerekir. Ses Açma – Kısma düğmeleri ile, Fabrika Ayarlarına Sıfırlama – Factory Reset butonuna gelinir; sonrasında da Güç tuşuna basılır. Ardından HTC One formatlama işlemi başlamış bulunacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.