HTC One S Çıkış Tarihi Ve HTC One S Fiyatı

Bu yazımızda, HTC One S Türkiye için HTC One S ne zaman, ve HTC One S çıkış tarihi hakkındaki bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Yok eğer bu bilgiler yetmez, HTC One S fiyatını da öğrenmek istiyoruz diyorsanız, HTC One S fiyatını da HTC One S Türkiye bilgileri içerisinde sizlerle paylaşacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Ancak öncesinde, HTC One S ne zaman sorusunun yanıtı: HTC One S çıkış tarihi:

HTC One S ne zaman sorusunun yanıtları arasında yer alan HTC One S çıkış tarihi için uzun süre beklemeniz gerekmeyecek. Şunu belirtebiliriz ki: HTC One S Vodafone tarafından HTC One S Türkiye pazarına sunulacak. HTC One S çıkış tarihi olarak ise 15 Haziran 2012 Cuma günü belirtilmekle birlikte, Haziran ayının sonuna kadar da, aksilik payı için zaman tanınıyor. Yani HTC One S Türkiye pazarına ilk olarak Vodafone ile birlikte girecek; ve HTC One S çıkış tarihi de 15 Haziran olarak belirtilmekte.
HTC One S ne zaman sorusunun yanıtını, HTC One S çıkış tarihi belirterek, HTC One S Türkiye için verdikten sonra şu bilgiyi de aktaralım: HTC One S fiyatının 1700 TL seviyesinde olacağı tahmin ediliyor. HTC One S fiyatı ile ilgili bilginin, ve HTC One S çıkış tarihinin tahminlerden ibaret olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Değişikliklere hazır olmalıyız…

Bir önceki yazımız olan Android Root Nedir? Android Root Yapma Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde android işletim sistemi, Android root ve Android root nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.