HTC One S Çıkış Tarihi Ve HTC One S Fiyatı

Bu yazımızda, HTC One S Türkiye için HTC One S ne zaman, ve HTC One S çıkış tarihi hakkındaki bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Yok eğer bu bilgiler yetmez, HTC One S fiyatını da öğrenmek istiyoruz diyorsanız, HTC One S fiyatını da HTC One S Türkiye bilgileri içerisinde sizlerle paylaşacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Ancak öncesinde, HTC One S ne zaman sorusunun yanıtı: HTC One S çıkış tarihi:

HTC One S ne zaman sorusunun yanıtları arasında yer alan HTC One S çıkış tarihi için uzun süre beklemeniz gerekmeyecek. Şunu belirtebiliriz ki: HTC One S Vodafone tarafından HTC One S Türkiye pazarına sunulacak. HTC One S çıkış tarihi olarak ise 15 Haziran 2012 Cuma günü belirtilmekle birlikte, Haziran ayının sonuna kadar da, aksilik payı için zaman tanınıyor. Yani HTC One S Türkiye pazarına ilk olarak Vodafone ile birlikte girecek; ve HTC One S çıkış tarihi de 15 Haziran olarak belirtilmekte.
HTC One S ne zaman sorusunun yanıtını, HTC One S çıkış tarihi belirterek, HTC One S Türkiye için verdikten sonra şu bilgiyi de aktaralım: HTC One S fiyatının 1700 TL seviyesinde olacağı tahmin ediliyor. HTC One S fiyatı ile ilgili bilginin, ve HTC One S çıkış tarihinin tahminlerden ibaret olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Değişikliklere hazır olmalıyız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.