HTC One X HTC One V HTC One S Ve HTC One Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, HTC One serisi üç farklı telefondan bahsedeceğiz. HTC One X; ve HTC One X özellikleri, HTC One V; ve HTC One V özellikleri, HTC One S; ve HTC One S özellikleri ile ilgili edineceğiniz bilgilerle, HTC One serisi bu yeni telefonları yakından tanıma şansına erişmiş olacaksınız… İlkı olarak HTC One X ile başlayalım; ve sonrasında da devam edelim:

HTC One X: HTC Endeavor, ve HTC Edge isimleri ile geleceğini tahmin ettiğimiz HTC One X bu isimle tanıtılırken, HTC, bu yeni telefonuna, sınıfının en iyisi gözüyle bakıyor… HTC One X özellikleri ile üstün performans yaratacağa benziyor. HTC One X özellikleri arasında ilk olarak, 1.5 GHz 4 +1 çekirdekli Nvidia Tegra 3 işlemciden söz etmek gerekiyor. HTC One X özelliklerinden bir diğeri ise 8 MegaPiksel kamerası. HTC One X, polikarbonat gövde ile kullanıcılarının hizmetine sunulacakken, HTC One X özelliklerinden bir diğeri ise, 4.7 inç Süper LCD 2 720p ekranından da söz etmek gerekiyor. HTC One X özellikleri arasında, 12 çekirdekli GPU’sundan da söz etmek gerekirken, HTC One X kullanımı sırasında bir MicroSIM gerektiğini de belirtmek gerekiyor.
HTC One V: HTC One V, HTC Legend’in devamı olarak nitelendiriliyor. HTC One V özellikleri arasında 8MegaPiksel bir kameradan söz etmek gerekirken, HTC One V özelliklerinden bir diğerinin de 1 GHz SnapDragon Tek çekirdekli işlemci olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
HTC One S: HTC One S; ve HTC One S özelliklerine baktığımızda, ilk olarak 4.3 inç ekrana sahip bir HTC One S ile karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz. Bunun yanında, HTC One S, çift çekirdekli, 1 GHz SnapDragon işlemci kullanıyor. HTC One S özellikleri arasında, kullandığı kaplamanın kaliteli olduğundan; nitekim seramik metal olduğundan; ve uzun süre yıpranmayacağından söz etmek gerekirken, HTC One S özelliklerinden bir diğerinin de inceliği olduğu belirtilmeli: 7.9 mm incelik ile HTC One S, HTC tarafından bugüne kadar üretilen en ince telefon olmayı başardı…

Bir önceki yazımız olan 2012 Cep Telefonları Modelleri Ve En Yeni Cep Telefonları 2012 başlıklı makalemizde 2012 cep telefonları, 2012 cep telefonları modelleri ve 2012 cep telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.