HTC One X HTC One V HTC One S Ve HTC One Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, HTC One serisi üç farklı telefondan bahsedeceğiz. HTC One X; ve HTC One X özellikleri, HTC One V; ve HTC One V özellikleri, HTC One S; ve HTC One S özellikleri ile ilgili edineceğiniz bilgilerle, HTC One serisi bu yeni telefonları yakından tanıma şansına erişmiş olacaksınız… İlkı olarak HTC One X ile başlayalım; ve sonrasında da devam edelim:

HTC One X: HTC Endeavor, ve HTC Edge isimleri ile geleceğini tahmin ettiğimiz HTC One X bu isimle tanıtılırken, HTC, bu yeni telefonuna, sınıfının en iyisi gözüyle bakıyor… HTC One X özellikleri ile üstün performans yaratacağa benziyor. HTC One X özellikleri arasında ilk olarak, 1.5 GHz 4 +1 çekirdekli Nvidia Tegra 3 işlemciden söz etmek gerekiyor. HTC One X özelliklerinden bir diğeri ise 8 MegaPiksel kamerası. HTC One X, polikarbonat gövde ile kullanıcılarının hizmetine sunulacakken, HTC One X özelliklerinden bir diğeri ise, 4.7 inç Süper LCD 2 720p ekranından da söz etmek gerekiyor. HTC One X özellikleri arasında, 12 çekirdekli GPU’sundan da söz etmek gerekirken, HTC One X kullanımı sırasında bir MicroSIM gerektiğini de belirtmek gerekiyor.
HTC One V: HTC One V, HTC Legend’in devamı olarak nitelendiriliyor. HTC One V özellikleri arasında 8MegaPiksel bir kameradan söz etmek gerekirken, HTC One V özelliklerinden bir diğerinin de 1 GHz SnapDragon Tek çekirdekli işlemci olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
HTC One S: HTC One S; ve HTC One S özelliklerine baktığımızda, ilk olarak 4.3 inç ekrana sahip bir HTC One S ile karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz. Bunun yanında, HTC One S, çift çekirdekli, 1 GHz SnapDragon işlemci kullanıyor. HTC One S özellikleri arasında, kullandığı kaplamanın kaliteli olduğundan; nitekim seramik metal olduğundan; ve uzun süre yıpranmayacağından söz etmek gerekirken, HTC One S özelliklerinden bir diğerinin de inceliği olduğu belirtilmeli: 7.9 mm incelik ile HTC One S, HTC tarafından bugüne kadar üretilen en ince telefon olmayı başardı…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.