iPhone 4S Sudan Ucuz… İşte İphone 4S İndirimi Ve iPhone 4S Fiyatı

Bu haberimiz, iPhone 4S sahibi olmak isteyen okurlarımızı sevindirecek. Çünkü, iPhone 4S indirim kampanyası başladı… iPhone 4S indirim 2012 ile gelen iPhone 4S fiyatı karşısında da çok mutlu olacak, hatta pek çok cihazdan daha uygun bir iPhone 4S fiyatı ile, iPhone 4S indirim kampanyasında karşılaşacaksınız… Ama, sizi üzecek bir durumun söz konusu olduğunu da belirtmemiz gerekiyor… Önce iyi haber; sonrasında da kötü haberi sizlerle paylaşalım:

iPhone 4S fiyatına, iPhone 4S indirimi sonrasında baktığımızda, iPhone 4S indirim 2012’ye göre, en pahalı iPhone 4S fiyatı 350 dolar… ”iPhone 4S fiyatı için buna pahalı mı diyorsunuz?” dediğinizi duyar gibiyiz. Peki ya en pahalı iPhone 4S fiyatı 350 dolar ise en ucuz iPhone 4S fiyatı ne kadar? Hemen sorunuzu yanıtlayalım: en ucuz iPhone 4S fiyatı, sadece, ve sadece 150 dolar… Ne dersiniz, iPhone 4S fiyatı ile herkes bir iPhone 4S sahibi olabilir öyle değil mi? Hadi o zaman hep birlikte satış noktalarına… demiyoruz; çünkü diyemiyoruz… Neden mi?
iPhone 4S indirim kampanyası, ve iPhone 4S indirim 2012, şu an için sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli. iPhone 4S indiriminden yararlanmak isteyen Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlarının, perakende iPhone 4S satışı gerçekleştiren mağazalarına gitmeleri; ve varsa iPhone 4S satın almaları, yoksa da iPhone 4S siparişi vererek, belirttiğimiz iPhone 4S indirimi ile birlikte satın almaları durumu söz konusu.
iPhone 4S fiyatı, iPhone 4S indirimi 2012’de, 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olarak belirlenmiş durumda. 16 GB iPhone 4S fiyatı 149 dolar, 32 GB iPhone 4S fiyatı 250 dolar, 64 GB iPhone 4S fiyatı ise 350 dolar. iPhone 4S indiriminin ülkemize de yansıyıp yansımayacağını, ilerleyen zamanlarda birlikte göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Motorola Razr HD Hakkında Tahmini Bilgiler başlıklı makalemizde Motorola Razr HD, Motorola Razr HD çıkış tarihi ve Motorola Razr HD hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.