iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazımızda sizlere, çok merak edilen iPhone 5 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız. Ancak, iPhone 5 ne zaman çıkacak diyenlere vereceğimiz yanıtın da, iPhone tarafından gelmediğini; bir iddiadan ibaret olduğunu belirtelim, ve şunu ekleyelim; iPhone 5 ne zaman sorusunun yanıtının resmi açıklamasının gelmesi, iPhone 5 çıkış tarihinden bir kaç gün önce gerçekleştirilecektir, yani iPhone 5 çıkış tarihi aslında hepimiz için sürpriz olacak.

Bununla birlikte şunu da belirtmemiz gerekir ki, bir süre öncesine kadar, iPhone 5 çıkış tarihi ile birlikte, Samsung Galaxy S3 çıkış tarihi de merak ediliyordu. Fakat artık Samsung Galaxy S3 çıktı, ve satışta olduğu için, merak edilen iPhone 5 çıkış tarihi. iPhone 5 ne zaman sorusunun yanıtı da, iPhone 5 çıkana kadar sürekli farklılık gösteren tahminlere dayanabilecektir.
İddialara göre, iPhone 5 ne zaman sorusuna, 12 Eylül 2012 yarihi veriliyor. iPhone 5 çıkış tarihinin Eylül ayına denk geleceğini daha önceden bizler de sizlere belirtmiş, ama gün vermemiştik. İddiaların iPhone 5 çıkış tarihini 12 Eylül 2012 olarak göstermesinin gerçeklik payı olup olmayacağını, iPhone 5 gerçekten çıktığında göreceğiz…

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia Mint Geliyor! başlıklı makalemizde Sony Xperia LT30p ve Sony Xperia Mint hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.