iPhone 5 Ne Zaman? iPhone 5 Özellikleri İle İlgili Bilgiler

Bu yazımızda, meraklılarına yine iPhone 5’ten haberler vereceğiz. Malum, iPhone 5 henüz çıkmadı; hatta iPhone 5 ne zaman sorusunun net yanıtı bile bilinmiyor; ama iPhone 5 tutkunları şimdiden oldukça yoğun, ve fazla sayıdalar. Biz de bu yazımızda sizlere iPhone 5 ne zaman, iPhone 5 özellikleri gibi bilgileri bu nedenle vermek istedik. Bakalım iPhone 5 ne zaman; ve iPhone 5 özellikleri gibi bilgileri beğenecek misiniz:

iPhone 5 özellikleri arasında, ince ekranından söz ediliyor ilk olarak; dokunmatik devrelere gereksinim duyulmayan bir ekranın kullanılması nedeniyle iPhone 5 ekranının hem çok ince, hem de çok tepkisel olduğu belirtiliyor. iPhone 5 ne zaman sorusunun yanıtı ise, Temmuz 2012 – Eylül 2012 ayları olarak belirtiliyor. Eğer iPhone 5 ne zaman sorusunun yanıtı bu doğrultuda verilmez ise, iPhone 5 çıkış tarihinin en geç 2012 sonbahar aylarına denk geleceği belirtiliyor.
iPhone 5 özellikleri arasında yer alan bir diğer ayrıntının da iPhone 5’in LTE destekleyecek olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. iPhone 5 özellikleri arasında ultrasonik yani ses ötesi bağlantılardan yararlanılacak olması tahmin edilmekle birlikte, iPhone 5 özelliklerinden bir diğerinin de, kasasının daha sağlam olacağı yönünde tahminler ki bu tahminlerden bir tanesi de, iPhone 5 için maliyetten tasarruf edilmesi adına, plastik ve metalin bir arada kullanılacak olması yönünde. iPhone 5 arka kapağının ise, bira kutularının üretiminde kullanılan bir madde; yani alüminyum ile oluşturulacağı tahmin ediliyor; iPhone 5 özellikleri arasında yer alması beklenen bu bilginin dayanağı olan bir kaynağın bulunmadığını belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Kampanyası Ve Samsung Kampanya Telefonları başlıklı makalemizde Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Gio ve Samsung Galaxy kaç para hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.