iPhone 5 Ne Zaman? iPhone 5 Özellikleri İle İlgili Bilgiler

Bu yazımızda, meraklılarına yine iPhone 5’ten haberler vereceğiz. Malum, iPhone 5 henüz çıkmadı; hatta iPhone 5 ne zaman sorusunun net yanıtı bile bilinmiyor; ama iPhone 5 tutkunları şimdiden oldukça yoğun, ve fazla sayıdalar. Biz de bu yazımızda sizlere iPhone 5 ne zaman, iPhone 5 özellikleri gibi bilgileri bu nedenle vermek istedik. Bakalım iPhone 5 ne zaman; ve iPhone 5 özellikleri gibi bilgileri beğenecek misiniz:

iPhone 5 özellikleri arasında, ince ekranından söz ediliyor ilk olarak; dokunmatik devrelere gereksinim duyulmayan bir ekranın kullanılması nedeniyle iPhone 5 ekranının hem çok ince, hem de çok tepkisel olduğu belirtiliyor. iPhone 5 ne zaman sorusunun yanıtı ise, Temmuz 2012 – Eylül 2012 ayları olarak belirtiliyor. Eğer iPhone 5 ne zaman sorusunun yanıtı bu doğrultuda verilmez ise, iPhone 5 çıkış tarihinin en geç 2012 sonbahar aylarına denk geleceği belirtiliyor.
iPhone 5 özellikleri arasında yer alan bir diğer ayrıntının da iPhone 5’in LTE destekleyecek olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. iPhone 5 özellikleri arasında ultrasonik yani ses ötesi bağlantılardan yararlanılacak olması tahmin edilmekle birlikte, iPhone 5 özelliklerinden bir diğerinin de, kasasının daha sağlam olacağı yönünde tahminler ki bu tahminlerden bir tanesi de, iPhone 5 için maliyetten tasarruf edilmesi adına, plastik ve metalin bir arada kullanılacak olması yönünde. iPhone 5 arka kapağının ise, bira kutularının üretiminde kullanılan bir madde; yani alüminyum ile oluşturulacağı tahmin ediliyor; iPhone 5 özellikleri arasında yer alması beklenen bu bilginin dayanağı olan bir kaynağın bulunmadığını belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.