iPhone 5 Türkiyeye Ne Zaman Gelecek? iPhone 5 Türkiye Geliş Tarihi

Bu yazımızda sizlere iPhone 5 Türkiyeye ne zaman gelecek sorusunun yanıtını vereceğiz. iPhone 5 Türkiye geliş tarihini yazımız içerisinde öğrenebileceğinizi belirterek, iPhone 5 Türkiye geliş tarihi ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaya başlayalım:

iPhone 5 Türkiyeye ne zaman gelecek? Apple tarafından yapılan açıklamaya göre, iPhone 5 geliş tarihinin 14 Aralık 2012 olacağı tahmin ediliyor. iPhone 5 Türkiye geliş tarihi, pek çok ülkede de iPhone 5’in pazara alınacağı tarih olarak belirtiliyor. Ancak, 21 Aralık tarihinde de iPhone 5’in, pazarına gireceği ülkeler bulunacak.
iPhone 5 Türkiye geliş tarihi ile birlikte, Avea telefon kampanyaları arasında da iPhone 5’in kendisine yer bulacağını belirtmemiz gerekmektedir. Avea, şimdiden, Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan iPhone 5 ile ilgili tanıtımlarını, resmi internet sitesinden gerçekleştirmeye başladı. iPhone 5 meraklıları, iPhone 5 Türkiye geliş tarihi itibarı ile, Avea telefon kampanyaları ile iPhone 5’e, uygun fiyatla sahip olabileceklerdir diye tahmin ediyoruz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.