iPhone 5 Türkiyeye Ne Zaman Gelecek? iPhone 5 Türkiye Geliş Tarihi

Bu yazımızda sizlere iPhone 5 Türkiyeye ne zaman gelecek sorusunun yanıtını vereceğiz. iPhone 5 Türkiye geliş tarihini yazımız içerisinde öğrenebileceğinizi belirterek, iPhone 5 Türkiye geliş tarihi ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaya başlayalım:

iPhone 5 Türkiyeye ne zaman gelecek? Apple tarafından yapılan açıklamaya göre, iPhone 5 geliş tarihinin 14 Aralık 2012 olacağı tahmin ediliyor. iPhone 5 Türkiye geliş tarihi, pek çok ülkede de iPhone 5’in pazara alınacağı tarih olarak belirtiliyor. Ancak, 21 Aralık tarihinde de iPhone 5’in, pazarına gireceği ülkeler bulunacak.
iPhone 5 Türkiye geliş tarihi ile birlikte, Avea telefon kampanyaları arasında da iPhone 5’in kendisine yer bulacağını belirtmemiz gerekmektedir. Avea, şimdiden, Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan iPhone 5 ile ilgili tanıtımlarını, resmi internet sitesinden gerçekleştirmeye başladı. iPhone 5 meraklıları, iPhone 5 Türkiye geliş tarihi itibarı ile, Avea telefon kampanyaları ile iPhone 5’e, uygun fiyatla sahip olabileceklerdir diye tahmin ediyoruz…

Bir önceki yazımız olan Uçuş Modu Nedir? Uçuş Modu Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde uçuş modu, uçuş modu nasıl açılır ve uçuş modu nasıl kapanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.