iPhone 5S Parmak İzi Hakkında Bilmek İstedikleriniz

iPhone 5S parmak izi nasıl yapılırBu yazımızda sizlere, iPhone 5S parmak izi ne işe yarar, ve iPhone 5S parmak izi nasıl yapılır sorularının yanıtları arasında yer alan iPhone 5S oluşturma bilgilerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de iPhone 5S parmak izi ile ilgili bilgilere ulaşmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden iPhone 5S parmak izi ne işe yarar sorusunun yanıtını sizler için aktarmaya başlayalım:

iPhone 5S parmak izi ne işe yarar? iPhone 5S cihazınızın güvenlik kodunu parmak izi ile açabilir; ve bunun yanında, App Store; ya da iTunes kullandığınızda parmak izinizi girerek, sistemin sizi tanımasını olanaklı hale getirebilirsiniz. Peki iPhone 5S parmak izi nasıl yapılır? Hemen iPhone 5S parmak izi oluşturma bilgilerini de sizlere aktarmaya başlayalım:
iPhone 5S parmak izi nasıl yapılır? iPhone 5S cihazınızın Menü’süne girerek, buradan Ayarlar’a, oradan da Genel’e ulaşmalısınız. Buradan Parola Ve Parmak İzi’ne basmalı, sonrasında da Parmak İzleri’ne basın. Ardından Parmak İzi Ekle’ye gidin. Ekranda okuyacağınız açıklamaları uygulayarak, sonrasında da Sürdür’e tıklayın.
Eğer, kaydetmiş olduğunuz parmak izini telefon güvenlik kodu olarak kullanmak istiyorsanız, Parola Gibi Kilit Açma’nın yanında bulunan kutucuğa dokunun. Eğer iPhone 5S parmak izini, App Store, ve iTunes’in sizi tanıması için kullanmak istiyorsanız, iTunes Ve App Store yanında yer alan kutucuğu işaretleyin.
iPhone 5S parmak izi oluşturma işleminin tamamlanmasından sonra başlangıç ekranına dönmek için Geri’ye tıklayın. Ardından da Ev tuşuna basın. Eğer telefon güvenlik kodu olarak iPhone 5S parmak izi kullanmayı seçti iseniz, telefonu açmak istediğinizde Ev tuşuna basarak tuşu bir süreliğine basılı tutun. Aynı işlemi, iTunes; ve App Store kullanımları sırasında da gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan LG G2 Nasıl Modem Olarak Kullanılır? LG G2 Modem Olarak Kullanma başlıklı makalemizde LG G2, LG G2 modem olarak kullanma ve LG G2 nasıl modem olarak kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.