iPhone 7 Ne Kadar?

iphone-7-ne-kadariPhone 7 Türkiye için, bugün itibari ile ön siparişe açıldı; ve 14 Ekim itibari ile de raflardaki yerini alacağını zaten daha önceki haberlerimizde sizlere aktarmıştık. Ancak, iPhone 7 fiyatı ile ilgili elimizde bilgi bulunmuyordu. Dolayısı ile, iPhone 7 ne kadar sorusunun yanıtlarını hepimiz merak ediyorduk… Turkcell, ve Vodafone, cihazın peşin, ve kampanyalı fiyatlarını açıkladı… İşte iPhone 7 fiyatına dair detaylar:

iPhone 7 Ne Kadar?

Turkcell, iPhone 7 fiyatını peşinde 3.199 TL olarak belirlemiş bulunuyor. Eğer bu parayı peşin veremeyecek durumda olup da 36 ay taksit yaptırabileceğiniz bir kampanyaya dahil olmayı düşünüyorsanız, bu durumda aylık 122.6 TL taksit ödeyerek iPhone 7 sahibi olabiliyorsunuz. Taksit sayısının değişmesi; ve elbette kullanmakta olduğunuz tarifenin de iPhone 7 fiyatını etkilediğini belirtmeden geçmemeliyiz.

iPhone 7 Türkiye için ön siparişte, Turkcell tarafından verilen bu rakam, cihazın 32 GB versiyonu için geçerli iken. eğer iPhone 7 Plus almayı düşünüyorsanız, peşin ödemeniz gereken rakam 3.749 TL oluyor. 36 ay taksitle alacağınız iPhone 7 Plus fiyatı aylık 143.56 TL’ye denk geliyor. Yine bu fiyat, taksit sayısı, ve kullanılan tarifeye göre değişiklik gösterebiliyor.

iPhone 7 Nasıl Bir Telefon?

Bildiğimiz gibi iPhone 7’nin 256 GB olan versiyonu da bulunuyor. Ve bu depolama alanı için öngörülen iPhone 7 fiyatı 5.000 TL civarı idi… Ancak, 256 GB iPhone 7 fiyatı 4.049 TL… iPhone 7 Plus fiyatı ise 4.549 TL… Yani, öngörülen fiyatlar bu sefer hedef tutturamadı…

Vodafone kullanıyorsanız, iPhone 7’yi 24 ay taksitle alabilmeniz söz konusu, ve bu durumda aylık 155 TL ödemeniz gerekiyor. iPhone 7 Plus için ise aylık ödemeniz gereken tutar 172 TL… Ancak bu rakamlar sizin tarifenize göre değişiklik gösterebiliyor…Bu fiyatlar yine 32 GB iPhone 7’ler için geçerli…

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 7 Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? başlıklı makalemizde Samsung, Samsung Galaxy Note 7 ve Samsung Galaxy Note 7 alırken nelere dikkat edilmeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.