iPhone 8 Ne Kadar Olacak?

iPhone 8 hakkında pek çok kişinin birleşmiş olduğu ortak bir kanı var ki o da, cihazın premium olacağı, bu yıla özel hazırlanmakta olduğu; hatta cihazın adı belki iPhone 8 değil de iPhone X dahi olabilir. İçerisinde pek çok yeni özellik bulundurması beklenen iPhone 8 fiyatı da bu nedenle merak ediliyor. Merak eden tüm dinleyenlerimiz için araştırdık: iPhone 8 ne kadar olacak?

iPhone 8 Ne Kadar Olacak?

Pek çok kişinin tahminlerine göre, iPhone 8 fiyatı 1000$’ın üzerinde olacak; yani Türkiye’ye gelişi öncesinde dahi cihazın fiyatı 3.700 TL civarında olacak. Bir de bunun üzerine vergileri eklediğimizde, 4.500 – 5.000 TL arası bir iPhone 8 fiyatı ile karşılaşabilmemiz mümkün. Ama bazı raporlar, cihazın etiketinin 1000$’ın altında olacağını ön görmekte.

3D sensörler ve OLED ekran gibi yeni özelliklerle gelecek olan iPhone 8 fiyatının 1000$ üzerinde olacağının tahmin edilmesi, pek çok kişiyi şaşırtmıyor. Ancak bazı uzmanların tahminlerine göre ise cihazın fiyatı diğer iPhone’lerden yüksek olacak olsa da, fiyat farkı çok da yüksek olmayacak.

Yenilenen iPhone Fiyatları

Düşünüldüğüne göre, 64 GB iPhone 8 fiyatı 850 – 900$ aralığında olacak. iPhone kullanıcılarının, yenilikleri merak etmeleri dolayısı ile, cihaz için bu parayı ödemekte sorun yaşamayacakları da tahmin ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Güncellemeden Sonra Klavye Çalışmıyor başlıklı makalemizde 4 x 3 T9 klavye, Android Nougat ve güncellemeden sonra klavye çalışmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.