iPhone Garantisi Ne Kadar? iPhone Garanti Şartları Neler?

iPhone garantisiBu yazımızda sizlere, ilk olarak iPhone garantisi ne kadar sorusunun yanıtını vereceğiz; daha sonra ise iPhone garanti şartları ile ilgili bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getirmeye çalışacağız. Dilerseniz hiç zaman kaybetmeden iPhone garantisi ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

iPhone garantisi ne kadar? iPhone garantisinin, iPhone cihazın kullanıldığı ülkeye göre değişiklik gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte, iPhone garantisi ne kadar diyenler için, Türkiye’de iPhone garantisinin iki sene olduğunu belirtebiliriz.
iPhone garanti şartlarına bakarken şu bilgiyi mutlaka vermemiz gerekmektedir: cihazın iPhone garantisinden çıkmaması için, problemin, kullanıcı kaynaklı olmaması gerekmektedir. iPhone garanti şartlarından bir diğeri de, Cihazın Türkiye’den alınmış olmasının zorunluluğudur. Bununla birlikte, iPhone garanti şartları dahilinde, cihazın düşürülmemesi, ya da herhangi bir sıvı ile temas etmemesinin gerekliliğinin yer aldığını da belirtmemiz gerekmektedir.
iPhone garantisi bulunan bir cihaz için, çok zor durumda kalınan zamanlarda, birebir cihaz değişiminin dahi gerçekleştirilebildiğini belirtmeliyiz. iPhone garantisini, yüklemesi geri alınabilen hiç bir uygulama bozmamaktadır. Şöyle söyleyebiliriz: App Store haricinde herhangi bir yerden de uygulama yüklemiş olsanız, eğer bu uygulama geri alınabiliyorsa, iPhone garantisine herhangi bir zararı dokunmamaktadır. Bir cihaz için iPhone garantisinden faydalanmak isteyenlerin yapmaları gereken en mantıklı yöntem şudur: cihazı iTunes’e bağlamak, sonrasında da Restore etmek. Bunun ardından cihaz alındığı günkü haline dönecek, ve iPhone garantisi geçerliliğini koruyacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.