iPhone Wi-Fi İle İnternete Girmiyor Diuenlerin Yapması Gerekenler

iOS 8 güncellemesi hakkındaBu yazımızda sizlere, iPhone Wi-Fi ile internete bağlanmıyor; ve iPhone Wi-Fi ile internete girmiyor diyenler için, iPhone Wi-Fi ile internete bağlanma sorunu hakkında bilgiler vererek, sorunun çözümünü nasıl gerçekleştirebileceğinizi aktarmaya çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de iPhone Wi-Fi ile internete bağlanma sorunu yaşıyor; ve iPhone Wi-Fi ile internete girmiyor, ya da iPhone Wi-Fi ile internete bağlanmıyor diyorsanız, zaman kaybetmeden neler yapabileceğinize bakalım…

iPhone Wi-Fi ile internete bağlanma sorunu yaşıyorsanız, ilk önce, cihazınızın, bağlanmaya çalıştığınız Wi-Fi ağına; yani modeme olabildiğince yakın konumda bulunmasını sağlayın, ve modemin açık olduğundan emin olun. Bu size, çözüm önerisi olarak basit de gelse, insanız, zaman zaman bazı şeyleri unutabileceğimizi kabullenmek durumundayız.
iPhone cihazınızın menüsünden Ayarlar’a erişin, sonrasında da Wi-Fi’ye giriş yapın. Sonrasında, açık olan Wi-Fi’yi kapatın, ardından da geri açın. Ardından iPhone cihazınızı kapatın, sonrasında da yeniden başlatın. Sonrasında Menü’den Ayarlar’a, ardından da Wi-Fi’ye giriş yapın, ve internete bağlı olduğunuz Wi-Fi ağını arayıp bulun. Ardından, Bu Ağı Unut seçeneğine tıklayın.
Pek çok arkadaşımız, Bu Ağı Unut seçeneğine tıklamasının sonrasında neler yapabileceğini öğrenmek istemekte. Bu nedenle burdan sonrasına özellikle dikkat etmenizi istiyoruz… Ayarlar’dan Wi-Fi’ye yeniden girin; ve bağlanmak istediğiniz ağı arayıp bulmaya, ve internete bağlanmaya çalışın. Eğer bulamazsanız, bu aşamada modeminizi kapatıp yeniden açın ki internet bağlantınızın yenilenmesi sağlanmış olsun. Eğer ki hala iPhone Wi-Fi ile internete bağlanmıyor, iPhone Wi-Fi ile internete girmiyor diyor, ve iPhone Wi-Fi ile internete bağlanma sorunu yaşıyorsanız, iPhone cihazınızın güncellemelerini kontrol ederek, en son yazılım güncellemesinin cihazınızda yüklü olduğundan emin olun…

Bir önceki yazımız olan Telefonumu Nasıl Hızlı Şarj Ederim Diyenlere Motorola TurboCharger başlıklı makalemizde Motorola TurboCharger, telefonumu nasıl hızlı şarj edebilirim ve telefonumu nasıl hızlı şarj ederim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.