İşte Yaşlılar İçin Cep Telefonu Doro 740

Cep telefonları, günümüzde hepimizin elinde; gencinden yaşlısına, herkes cep telefonu kullanıcısı. Ancak yaşlılar, cep telefonu kullanımında gençler kadar hızlı ve aktif olamayabiliyor. Bu gibi durumlar söz konusu iken, dokunmatik ekran cep telefonlarının yaşlılar tarafından kullanılması da zor oluyor, çünkü onlara dokunmatik ekran cep telefonları hem karışık geliyor; hem de gerekli parmak hareketlerini yapmak, dokunmatik ekranlarda yaşlılar için biraz zor hal alabiliyor. Ancak, yaşlılar için cep telefonları da yok değil. Hatta öyle ki, yaşlılar için cep telefonu 2012 uygulamaları içerisinde bir cep telefonu geliştirildi, ve bu cep telefonu öyle bir cep telefonu ki, yaşlılar için cep telefonu 2012 Android işletim sistemi ile çalışıyor… Dokunmatik ekran olmaması nedeniyle de yaşlılar için cep telefonları arasında kendisine önemli bir yer edineceğe benziyor… Yaşlılar için cep telefonu 2012’nin adı ne derseniz: Doro 740…

Doro 740 yaşlılar için cep telefonları arasında kendisine özel bir yer edineceğe benziyor. Doro 740 ne zaman derseniz, Doro 740 ne zaman sorusunun yanıtı olan Doro 740 çıkış tarihinin, 2012 senesinin yaz ayları olması bekleniyor. Doro 740 çıkış tarihinin 2012 yaz ayları olması nedeniyle de Doro 740’tan yaşlılar için cep telefonu 2012 olarak söz ediliyor. Çünkü Doro 740 yaşlılar için üretilmiş; ve yaşlılar için cep telefonları arasında yer alıyor.
Doro 740, yaşlılar için üretilmiş olan cep telefonları arasında yer alırken, Doro 740’ta yer alan fiziksel tuş takımı, menüler arasında rahatlıkla geçiş yapılabilmesini olanaklı hale getiriyor. Doro 740 kızaklı tuş takımından oluşuyor, ve bu sayede numara çevirmek, Doro 740’ın sahip olduğu, büyük ve aralıklı tuşlar nedeniyle oldukça kolay bir hal almış oluyor.
Yaşlılar için cep telefonları arasında kendisine önemli bir yer edinmesi beklenen Doro 740’ın, büyüteç işlevi gören 5 MegaPiksel bir kamerası, GPS özelliği, özelleştirilmiş bir arayüzü, hareket sensörü, ve bununla birlikte bir de acil durum düğmesi bulunmakta…

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Pocket Geliyor! İşte Samsung Galaxy Serisinin Yeni Telefonu başlıklı makalemizde Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Pocket ve Samsung Galaxy Pocket çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.