İşte Yeni Cep Telefonu Uygulamalarından Biri: Renkli Mesajlar

Bu yazımızda sizlere, yeni cep telefonu uygulamaları arasında yer alan İş Yerinde Stres isimli uygulamalardan söz etmek istiyoruz. Yeni cep telefonu uygulamaları arasında yer alan İş Yerinde Stres, renkli mesajlar almanızı olanaklı hale getiriyor. İngiltere’de geliştirilen, ve yeni cep telefonu uygulamaları arasında yer alan İş Yerinde Stres hakkında detaylı bilgileri yazımız içerisinde bulabileceksiniz.

Yeni cep telefonu uygulamaları arasında yer alan İş Yerinde Stres, renkli mesajlar almanızı sağlıyor. Mesajları okumadan önce, renkli mesajlar olmaları dolayısı ile, size, mesajın içerikleri hakkında fikir verecek olan İş Yerinde Stres hakkında bilgi sahibi olduğunuzda, siz de kullanmak isteyeceksiniz. Hem de İş Yerinde Stres isimli yeni cep telefonu uygulaması, sadece SMS için geçerli değil, Facebook, ve Twitter için de geçerli olacak.
Yeni cep telefonu uygulaması İş Yerinde Stres, içeriğinde olumlu kelimeler bulunan renkli mesajları size yeşil olarak gönderecek. Eğer mesajların içeriğinde olumsuz kelimeler, ya da ifadeler varsa, renkli mesajlarınız kırmızıya boyanarak size gelecek. Renkli mesajları okumadan önce, içeriğinde iyi ya da kötü şeyler olduğunu anlayabilecek, kendinizi her türlü olumsuzluğa hazırladıktan sonra mesajı okuyabileceksiniz…

Bir önceki yazımız olan Ve Yeni Sony Telefonlar Karşınızda... başlıklı makalemizde Sony Xperia Miro, Sony Xperia Tipo ve yeni Sony telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.